Де взяти сили на зміни

Відомо, що все тримається на енергії. Наш життєвий тонус, здатність діяти і тверезо мислити – це рівень вільної енергії в організмі. Так, як впливати на цей рівень?

Класична відповідь фахівців: вода, дихання, харчування і регулярні фізичні навантаження.

Від нас вимагається правильно робити (більше пити, якісно харчуватися, глибоко дихати і займатися спортом) і тіло «прозріє», давши нам наймогутніший прилив внутрішньої сили і бажання звернути гори.

Так от, я відповідально заявляю, що практик н-е-д-о-с-т-а-т-о-ч-н-о. Це важлива частина життя, щоб відчути себе краще і запустити процес змін. Це крок до більш здорового рівнем життя, але ключ до джерела внутрішньої сили і драйву знаходиться в іншому.

У людині прихований колосальний резерв внутрішньої мощі, але багато з нас ніколи до нього навіть не доторкнуться.

Протягом уже тривалого часу, я, так чи інакше, вивчала різні підходи і практики в підвищенні енергетики. Не скажу, що багато чого перепробувала особисто, але деякий досвід є. Плюс, що завжди мене відрізняє, так це активне спостереження. Шаблони в стилі рік людина займається практиками або двадцять, є у нього освіта чи ні, домігся він чого-небудь в загальноприйнятому сенсі або все ще попереду – мені все це цікаво в меншій мірі, а що по-справжньому приваблює, так це блиск в очах тут і зараз, внутрішній драйв, зарядженість зсередини. Є люди, які світяться. До них тягнешся. А можна бути в міру здоровим, добре виглядати, але при цьому залишатися абсолютно дерев’яним всередині. Ні мощі, ні сили, ні підйому з таких око не протягає.

З цікавістю і задоволенням я активно спостерігала як за практикуючими (йога, енергетичні практики, сироїдіння, вегетаріанство, медитації, байдикування на островах) і за творцями (бізнес, проекти, творчість, викладання (тієї ж йоги, практик) і т.п.) , так і за самою собою в різні періоди життя, і знаєте, мені хочеться прокричати цей висновок, щоб ви напевно розчули:

Сила дається на справу

Одного разу, цей простий, але не такий очевидний відповідь, буквально оглушив мене своєю присутністю.

Поки вам не на що витрачати силу – ви її не знайдете.

Мені навіть здається, це захисна функція організму. Куди ви будете прикладати сильний заряд? На самоспалення від власних сумнівів? Силі (або більш високому рівню енергетики) потрібен прикладної вихід.

Чим більше масштаб бачення себе і свого вкладу в світ, тим більше енергії.

Є люди взагалі далекі від способів підвищення енергетики і не растратившие життєві ентузіазм і підйом, помічали? Суть не стільки в практиках (які дуже гарні, але, повторюся, недостатні), а саме в регулярному використанні отриманої енергії.

Давайте на чистоту, навіщо вам сила, тонус, енергія, драйв, ентузіазм?

Є гарна аналогія від індійських мудреців:

Людина стоїть перед життям, як перед безмежним океаном, але в руках у нього тільки чайна ложка.

Енергії дофіга, та ось тільки запити у нас сміховинні. Скільки змогли, стільки й забрали.

Ще раз.

Навіщо вам сили? Куди ви будете їх прикладати? Як витрачати?

Наші цілі визначають наші сили, хочемо ми цього чи ні.

Якщо ви хочете почувати себе бадьорим і енергійним, і для цього починаєте займатися спеціальними практиками, але при цьому, толком не знаєте, навіщо вам все це – то і сил у вас буде рівно на те, щоб займатися цими практиками. Теж непогано. Але слово «міць» і «драйв» з іншої опери. Я пишу це саме для тих, хто може відчути тонку грань.

Якщо займатися підвищенням енергії задля підвищення енергіївона триматиметься на посередньому рівні, достатньому для підтримки поточної життєдіяльності (включаючи ці заняття). Проривні сили, ентузіазм і жага життя з’являються в той момент, коли людина знаходить свою мету і починає до неї рухатися.

Сила дається на справу

Іншими словами, коли ви приймаєте тверде рішення згорнути гори, ви раптом виявляєте, що здатні на це. Чи не спочатку сила, міць і драйв за допомогою практик, а потім «я подумаю, чим би зайнятися з таким ресурсом», а з точністю до навпаки – спочатку людина вирішує все змінити, приймає рішення в який бік рухатися і куди і з кожним кроком, зробленому в обраному напрямку, він починає відчувати підйом зсередини.

Але мова не про поверхневі мріях, які в епоху інтернету вже розповзлися по свідомості як вірус: прочитав статтю, загорівся і забув в лічені хвилини, а саме про серйозний намір, плані дій і усвідомленому русі, включаючи терпіння пройти цей шлях до кінця. Тут і енергетичні практики в допомогу, як прекрасний інструмент дозарядки батарей, але основне джерело енергії криється все-таки в іншому…

Давайте прямо, коли в житті «все добре, але нічого хорошого» запустити цей процес вкрай складно. З пекла вириватися куди легше, якщо раптом ви в нього залетіли, як би абсурдно це не звучало. Необхідно дуже серйозний намір стати людиною, що реалізують свій потенціал на повну потужність. Відсутність страху ставити великі цілі. Зухвалість мріяти по-крупному, а головне треба перестати економити сили і не боятися віддатися процесу руху з головою. І тоді є шанс на практиці дізнатися відповідь на запитання: «Хто я?»

Людина – це істота з безмежними можливостями і колосальною силою, що має все необхідне для самовідновлення і самонаполненія, здатне змінювати будь-які обставини і майстерно творити свій досвід, отримуючи при цьому величезне задоволення і ділячись їм з оточуючими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *