Чотири сезони жіночої сексуальності

Перший сезон – це перша чверть циклу, початок місяця. Ми прокидаємося для невинного стану дівчини, дочки. Ми сповнені чистоти і накопичуємо енергію. Багато спостережні дівчата напевно помічали, як за 2- 3 години до молодика фізичні сили буквально залишають тіло, а всяка психічна активність немов заморожується.На цій фазі місячного циклу жінка усвідомлює природу своєї особистості, образи прояви характеру і фізичного тіла. Вплив Місяця – основного джерела жіночої енергії – мінімально. Вона ніби дає нам перепочити, побути самими собою, у спокої, в не-діянні на зовнішньому рівні.

Молодик – перший день зародження чистого потоку ІНЬ – дозволяє накопичувати енергію юності і закладати її в мислеформи міра. Це період Артеміди, від 12 до 25 років. Це першу добу нового місяця і сім наступних днів. На цій фазі ми вчимося любити свідомістю, розумом, сприйняттям, що прагнуть усвідомити універсальні принципи життя. Головна практика цього етапу – «Наречена», бути плавною, розумною, тонкою і поступальної у виборі сценарію свого життя. Довільно розриваючи зв’язок зі станом нареченої, жінка втрачає шанс створити сім’ю. Скільки б їй не було років, тільки після реалізації себе як нареченої вона може збирати сили для створення простору жіночого щастя.

Другий сезон – друга частина циклу, друга чверть місяця. Ми стаємо коханими, відкриваємося для розвитку і руху, змінюючи себе і світ навкруги. Наступає Літо, приносячи з собою океан психічної енергії, спрямованої на тяжіння сили ЯН. Це танець Коханки, магічною пристрасної енергії оргазму і статевої любві. Самий небезпечний час – 14 і 15 день місячного циклу (час виходу дозрілої яйцеклітини). Вони приносять спокуси, через які ми можемо втратити майже всю силу. В життєвому циклі це вік 25- 35 років. У цей час ми ризикуємо злочинно порушити нашу внутрішню гармонію. Наш апетит зростає. Ми пристрасно хочемо відбутися як жінки. І часто в цьому бажанні переходимо межу від гармонійного буття до поглинання всього, що стає доступним.

Всі зв’язку, справи і відносини, побудовані на чужого болю або заподіянні шкоди собі, в цю пору обертаються розтратою жіночої «золотої» психічної сили, її головного рушія. Це період максимальної залученості у зовнішній світ з усіма його спокусами. Біда, якщо жінка відривається від споглядання внутрішнього світу і накопичення внутрішньої сили. Присвячуючи себе тільки зовнішнього, «вивалюючись» в нього, жінка занурюється в роботу, стосунки з чоловіком, які весь час відбирають у неї спокій і енергію. В позитивному сценарії дівчина стає жінкою. Вона вчиться приймати рішення, вміє користуватися силою Афіни Паллади і знає, як перейти в стан Афродіти. Вона створює щасливі союзи з миром, але зберігає свою ідентичність.

У цей час ми вчимося любити через відчуття, переживання, стану, поділ досвіду. Ми реалізуємо нові програми, сценарії життя, дізнаємося нових людей. Головне енергетичну якість цього етапу-терпіння і виносливості. В ведах Арджуне була задана загадка: – «Чого жінка хоче більше всього на світі?» Правильна відповідь не зміг знайти ніхто, і тоді боги сказали: «Найбільше на світі жінка хоче сама розпоряджатися своєю життям». Але в стані Коханки жінка дуже швидко втрачає свою внутрішню, а іноді і зовнішню свободу, захоплюючись і забуваючись… Хмільна княжна свого добра не хазяйка.

Як дізнатись про те, як часто жінкам потрібен секс?

Третя чверть циклу і Місяця – третій сезон. Зріла жінка – мати здатна творчо прийняти тяготи світу всередині циклу зачаття, народження і смерті. Осінь, час плодів і насичення, солодкого задоволення, особливої сили. Якщо енергія не була зібрана і правильно застосована, то замість плодоносної задоволеності приходять печаль і спустошення. Настає «ПМС», «печаль моя стара». Щоб уникнути синдрому алкогольного сп’яніння, жінка повинна вкладати енергію коханки тільки в любов, зберігаючи чистоту свого потоку. У ведах сказано, що тільки чистота робить жінку счасливою. Це архетип Єви, вже глибоко пізнала смак яблука, коли вона замислюється про те, щоб прясти і готувати обід. В цьому періоді жінка – господиня вогнища, управителька, законна дружина. Вона одночасно Гера і Деметра. Два попередніх періоду життя і місячного місяця дають таку якість енергії, яка сама дає сили своїм створінням. Не варто знецінювати плоди їх непотрібним порівнянням. Одна жінка народжує дітей, друга – улюблена справа, третя – мудрість, четверта – будинок. Богу потрібні різні плоди, і Він по – різному втілює жіночу енергію, спрямовуючи її в видимі форми. В цей час ми вчимося любити через заступництво, захист, милосердя, зцілення. Це період осягнення своєї життєвої цінності, значущості, напрацювання вміння зайняти істинно своє місце в житті.

Остання чверть – стан смерті, старої. Це аспект Вищого «Я». Зимове стан глибинного спокою, стабільності, непорушності, повного знання. Це період здобуття влади над матерією і духом. Жінка може волати до Богів і говорити з ними, закликаючи до дотримання законів між світом людей і духів. Це період смерті яйцеклітин, які живлять нектаром енергії живу силу жіночого магічного впливу. Ми вільні в цей час позбавлятися і рятувати, проводити ритуали очищення від енергії, від гріха, від зжили аспектів самих себе і буття. Це Гестія, Психея. У деяких випадках – Персефона, яка живе половину часу в світі мертвих. Вона пророкує і направляє, що не домішуючи, проте, свою волю. Все йде своєю чергою, згідно ритмам космоса. В цей час ми готові любити через повне прийняття, безумовне і беззастережне боготвореніе усього світу. Ми стаємо провідниками і судинами божественної волі.

Якщо дотримуватися цей ритм, прислухаючись до себе, то жінка здатна накопичити стільки енергії Інь, щоб володіти всіма якостями чотирьох станів одночасно, грамотно розподіляючи зусилля. Ні в якому разі не можна виходити з ритму, піддаючись зовнішнім дратівливим впливів.

Найважливіше – енергетично подолати три перших циклу і дійти до аспекту вічної душі. Саме вона повинна контролювати точку жіночої свідомості, створюючи простір сили, усвідомленості і безопасності. Жінка – це вода, її гормони, її внутрішній світ перебувають у безперервному русі, приводячи до витоку Духа. Вона не повинна бути занадто наївною спочатку, коли її сили невеликі, занадто жадібної та безсердечної на піку сили. Потрібно бути дуже мудрою, щоб зібрати всі ресурси воєдино на етапі зрілості при підготовці до зими життя.

Ознаки застрявання і втрати енергії

«Невинна овечка». Діва. Коли жінка не може подолати життєву фазу дівчини, вона стає іграшкою в руках оточуючих, не в силах ні усвідомити, ні відстояти свою позицію. Для застряглих в «дівчатах» ухвалення рішень стає в принципі неможливим. Рік за роком засвоюється поведінку жертви. Рано чи пізно ця жертва дійсно приноситься. Варіантів багато. Це може бути жорстокий партнер – чоловік, хвороби, матеріальна невлаштованість, смерть за нез’ясованих обставин.

Постійна романтизація енергетичної стадії «дівчата» навіяна Голлівудом і сучасним маркетингом. Є збочена привабливість в образі беззахисною дівчатка, яка за «цукерку, пігулку і монеточку», за африканські намиста готова запропонувати себе будь завойовнику. Жінка, що засиділася в стані нареченої – це коханка одруженого людини без надії на зміну відносин, це жінка, яка робить другий і третій аборт поспіль, це дівчина, яка безглуздо мріє про людину, яка не став її чоловіком, а давно виїхав у Занзібар з іншого дружиною, її мамою, донькою і собакою. Коли така «дівчина» дорослішає, їй весь час потрібні зовнішні авторитети – астрологи, віщуни, люди знаючі (ми говоримо про зловживання, коли на чужих перекладають всю відповідальність за прийняття рішень про власне життя).

Бог дає нам абсолютну свободу волі, але жінка не хоче або не може правильно розпорядитися їй. Вона не може зупинитися в прагненні знайти хоч якесь розуміння світу, постійно відчуваючи тиск невідомого. Вона не знає, що чекає її завтра, і боїться майбутнього. Вона не хоче ні рішень, ні відповідальності за них. Вона шукає захисту від страху в практиках, які ведуть її в темний ліс несвідомого. Вона з усіх сил чинить опір тому, щоб просто діяти. Зрештою вона просто ридає і каже, що у неї немає сил. Ключ виходу з глухого кута – почати чути і поважати СВІЙ внутрішній голос, щоб знайти свій зв’язок з Богом і долею.

«Солодка жінка». Коханка. У жінки, занадто довго грає цю роль, зростає лібідо, поступово переходячи в агресію. Вона втрачає чутливість до чужого болю. Вона залучає чоловіків і жінок у багатокутні зв’язку навколо себе, називаючи це коханням. Саме чутливість до чужого болю робить жінку по-справжньому живою і сільною. Причиняя біль іншим істотам, вона позбавляється цільної суті, в якій кожен її вдих і видих рівноцінний тому, як дихають улюблені, хмари, діти. Якщо жінка не вміє насититися, вона втрачає інтуїцію, яка дозволяє їй надалі стати матір’ю і дружиною. Ключ виходу з цього стану – випробувати і зжити насолоду, розділивши його з миром. Бути джерелом сили і радості. Усвідомити силу і священність життя.

«Абсолютна мати». Дружина і Хазяйка. Фіксація на ролі матері створює прив’язку до власного простору, який є плодами творчих праць. Це може бути як реальний, так і творча дитина. При цьому жінка втрачає межу між своєю реальністю і реальністю Бога. Їй здається, що вона сама народжує всесвіти, сама їх вирощує, і вони належать тільки їй. Така жінка створює царів. Як правило, у неї тільки одна дитина, тільки одне головне справу, тільки один спосіб будувати життя. Або, навпаки, вона творить якесь безліч, в якому немає спокою і радості. Це гегемонія Наполеона у спідниці. Такий стан витісняє енергію ЯН Бога-батька і тим більше чоловіки-коханця на тонкому рівні. А на зовнішньому рівні жінка утримує ЯН як символ власності шляхом маніпуляцій. Тут немає партнерства, а є ревне охорону своїх кордонів і боротьба за ресурси. Все це подається як благий проект.

Своє породження возноситься на п’єдестал, все інше тоне в променях власної слави. Перевіркою на зрілість сили Інь є здатність все залишити і відпустити, рости і цвісти, допомагаючи природному ходу подій або проявах. Це означає підпорядкувати своє сильне здорове його Богу і його волі. Це останній, найсильніший фільтр зрілості жіночої енергії. Як правило, жінка в 40- 45 років застряє саме тут, стаючи тіткою. Вона – рулить, вона – сильна, вона – танк.

«Безсмертна Владичиця». Духовная жінка. Только це стан свідомості звільняє жінку! Корольова- дух, зведена на трон, по- справжньому розв’язує жінці руки. Вона знаходить від вищих сил магічну владу над життям. Коли на практиках даються складні вправи, і учасниці впадають у відчай, не вміючи впоратися із завданням, я запитую: «А як би зараз надійшла безсмертна частина тебе?». Відповіді, рішення, енергія і допомогу приходять миттєво, як за помахом чарівної палички. Будь-яка жінка відразу знаходить прозріння. Але прийти до нього можна, тільки накопичивши силу в трьох перших циклах енергії Інь. Якщо жінка, навпаки, втрачала на них більшу частину своєї енергії, то вона перетворюється в злу відьму, якої не шкода нічого живого, суху і холодно. Резюме. Жінка повинна гнучко переживати різні стани циклу протягом 28 або 29 днів, прищеплюючи собі звичку дбайливо поводитися зі своєю маткою.

Таким чином для практичного накопичення сили Інь ми повинні дотримуватися таких правил:

  • Осознавати переходи станів в розумі і в енергіях.
  • Гнучко проживати багатство ролей. Вивчати індивідуальні та планетарні цикли руху Інь.
  • Отслежівать збіг енергетичної практики і фази усвідомлення подій.
  • Не дозволяти відчуттям і почуттям блукати далеко від реального енергетичного стану тіла і в центрів сили. Контролювати органи чуття, берегти їх від ілюзій.
  • Вирабативать чутливість до планетарного якістю місячного циклу ІНЬ, накопичуючи сили.
  • Прорабативать і постійно тренувати зрілість циклічних моделей жіночої поведінки, напрацьовувати гнучкість зміни жіночих станів.
  • Создавать гармонійний коло сили жіночого спілкування з енергетично відбулися жінками.
  • Отслежівать свій місячний цикл, з’єднувати практики цигун і жіночий тренінг психологічних ролей. Ригідність (застигання) жіночої енергії робить її жорсткою.

Щоб бути в контакті зі світом і чоловіком, жінка повинна ламати себе, бо інакше не виходить. Ламаючи себе, жінка отримує багато травм, які роблять її поваленої і сумною. Вона відступає, не в силах проживати драматизм земної реальності з його кругообігом народжень і смертей. М’якість, плинність, піддатливість і уміння наповнювати теплом простір створюються за рахунок постійно поновлюються і змінюють один одного циклів енергії. Жінка стає жінкою, коли вона наповнена, нескінченна, різноманітна всередині. Тоді вона здатна гнучко перейти на наступний етап еволюції – стати провідником і посудиною любові. Любов – це сила єднання, синтезу, ускладнення і творення світу. Мета всього лише одна – вмістити якомога більше любові, бути готовим для неї, і стати цією любов’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *