Чому на вечірці важко сприймається мова?

Виявилося, що для сприйняття мови співрозмовника серед розмовляють людей мозку проходиться виконати величезну роботу. Він задіє не тільки слухову кору, оскільки поодинці дана область подолати всі бар’єри нездатна. У людини активуються і інші зони.

На вечірці зрозуміти співрозмовника не завжди вдається. Вчені з’ясували, чому так відбувається. Виявилося, що для сприйняття мови співрозмовника серед розмовляють людей мозку проходиться виконати величезну роботу. Він задіє не тільки слухову кору, оскільки поодинці дана область подолати всі бар’єри нездатна. У людини активуються і інші зони. Саме тому після гучної вечірки люди відчувають сильну втому. Подібний діалог літні люди взагалі сприймають насилу.

Дана задача для головного мозку є по-справжньому складною. Йому доводиться виключати мова сторонніх людей, інші звуки і максимально фокусуватися на одному голосі.
Розмова «перекладається» на основі попереднього досвіду. Так, голос незнайомця в подібній ситуації сприймається особливо важко. З віком здатність «приймати» і «розпізнавати» в галасливих місцях мову співрозмовника погіршується, слова близької людини сприймаються практично без змін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *