Як отримати користь від нерозділеного почуття

Нерозділене кохання – це не привід кожен день плакатися подрузі і скаржитися на несправедливість життя. Завдяки їй можна кардинально змінити життя на краще.

10 з 10 жінок говорять, що нерозділене кохання приносить тільки страждання, з ними згодні і чоловіки (як не дивно!). Але, як відомо, завжди є 2 сторони медалі, давайте подивимося на другу.

4 способи радіти нерозділене почуття:

1. Тепер є мотивація

Що б ми не робили, нам потрібна сильна мотивація, тоді ми прийдемо до заповітного результату.

Якщо нерозділене почуття пустити в правильне русло, можна отримати відмінний стимул для удосконалення, причому у всіх сферах життя: ми починаємо більше працювати, щоб забути нерозділене кохання, тим самим покращуємо свої показники. Намагаємося розпланувати час так, щоб не було вільної хвилини, і тому нарешті записались в тренажерний зал, зробили ремонт в квартирі і викинули старий гардероб.

2. Стати відкритим світові

Багато хто вважає, що страждати обов’язково необхідно поодинці, під фільм «Щоденники пам’яті» та цілим кілограмом морозива. Але ж є й інші способи, причому ті, які допоможуть отримати користь від нерозділеного почуття і точно не принесуть нам зайві кілограми і розпухлі очі. Нерозділене кохання – це не привід стати відкритим до світу, тим більше, коли ми знаходимося в суспільстві, наші думки зайняті, що дуже важливо. Тому не витрачайте час даремно, виходьте в світ і знайомтеся з новими людьми. Необов’язково заводити любов, але зв’язку ніколи не завадять.

3. Я розбираюся в людях

Нерозділене почуття провокує нас на більше розуміння людей. Можливо, наступного разу, ви не станете затягувати відносини, даючи їм 20-ий і п’ятидесятих шанси, а відразу зарубайте на корені. Чим менше часу ми проводимо з людиною, тим менше звикаємо до нього і відповідно, легше розлучатися.

Пам’ятайте, негативний досвід – теж досвід!

4. Кожен заслуговує любові!

Для кожного в світі є пара, про це говорять астрологи, психологи та екстрасенси. Нерозділене кохання дасть усвідомлення того, що розмінюватися і витрачати час даремно не варто. Можливо, зовсім поруч ходить людина, яка готова носити вас на руках, а ви замість того, щоб звернути на це увагу, тягніть свою ношу, яка не приносить ніякого щастя, якщо ви, звичайно, не мазохіст і вам подобається страждання.

Як найчастіше відбувається: ми сумуємо по нерозділене почуття, проходить місяць або рік і ми сміємося над собою, мовляв, і навіщо потрібно було так побиватися. Але чому б не поміняти місцями ці процедури. Уявіть, що вже минув рік, невже ви б хотіли присвятити життя цьому чоловікові?

Будьте чесні собою. Для більше об’єктивності візьміть аркуш паперу і напишіть всі його позитивні і негативні риси. Звичайно, любов сліпить, але якщо ви мрієте про квіти, а вам цей чоловік їх ніколи не дарував, скоріше це якість потрібно записати в колонку «негативні».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *