Чому діти не вередують просто так?

Ось як влаштований світ і ми? Ми живемо, і кожен день світ на нас впливає: в нас надходять їжа, враження, хімікати і речовини, віруси, думки, звуки і дотики, на нас діє температура повітря, вологість, тиск, емоційна енергія, рівень децибелів і модні пошесті. І з усім цим ми якось розбираємося. Ми приймаємо хороше і використовуємо це як енергію: тепло, їжу, воду, приємні враження, підтримку, ласку, турботу. Це функція ХАРЧУВАННЯ.

Ми відкидаємо погане і захищаємося від нього: одягаємося, мажемо шкіру захисним кремом, одягаємо маски і рукавички, перестаємо слухати дурниці, закриваємо фейсбук, йдемо від неприємної розмови – це функція ЗАХИСТУ.

Але якщо погане в нас все-таки потрапляє, ми від нього позбавляємося: виливаємо з соплями віруси, викашлівает бактерії, виганяємо лімфою токсини і отрути, виплакував образи, стреси і страхи, ну і так далі. Функція ВИДІЛЕННЯ.

Які будуть слухняні і закомплексовані діти в 40 років?

Це здорова людина. А хвора людина?

Хвора людина гірше харчується. У нього виразка, алергія, він відмовляється від підтримки і допомоги і соромиться ласки.

Хвора людина гірше захищається: він продовжує бути в руйнують відносинах, піддається маніпуляціям, вирізає аденоїди.

Хвора людина не може справлятися з ефективним виділенням поганого: він пригнічує стрес, стримує нудоту і проковтує образи, отрути і токсини – фізичні, розумові, емоційні.

Діти не вередують просто так. Здорові діти виділяють з організму отрути стресів, страхів і образ.

Прагнути заборонити дитині періодично зірватися і поплакати “на порожньому місці” – це все одно як прагнути заборонити пронос, вибачте за порівняння. Ви б хотіли, щоб кишкова паличка красиво залишилася всередині?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *