12 речей, які справжні джентльмени роблять інакше

Список справжніх речей, які характеризують справжнього джентльмена, поза зоною нашого звичного сприйняття. Костюм трійка, стирчить хусточку з кишеньки, годинник на ланцюжку, які знову в моді, проте, вся ця одяг не класифікує джентльмена.

Сьогодні ми збираємося поглянути на справжні якості, якими володіє справжній джентльмен. А також хотіли б підкреслити, що це відноситься і до жінок. Так як, по суті, бути джентльменом означає не бути засранцем по відношенню до людей. Адже є безліч жінок, які дотримуються подібних поглядів в повсякденному житті.

Тому, коли ви читаєте ці пункти, будьте впевнені — ми говоримо від імені обох статей. Крім того, знайте, що ви не знайдете нижче поганих слів про сукнях, вини або різних специфічних словечка.

12 речей, які справжні джентльмени роблять інакше

1. Вони уважні… до кожного

Мене дуже дратує поширена помилка, що джентльмен — це фактично хороший хлопець, який повинен шанобливо ставитися до жінки, в якій він зацікавлений. Це просто закріплює ідею, що повага є лише інструментом, щоб домагатися сексу. Справжні джентльмен і джентльдівчина, раз вже на те пішло, повинні бути уважні до кожного незалежно від статі. Він або вона не повинні використовувати це як засіб спокушання.

2. Вони підтримують мрії і прагнення своїх партнерів.

Якщо його партнер не прагне бути дурепою, джентльмен повинен поважати його життєві амбіції, навіть якщо їх важко досягти. У моєму житті моя партнерка дивним чином підтримує моє хобі до написання статей, тому що вона приголомшлива і вірить у мене. До того ж, не думаю, що це обов’язок надавати фінансову підтримку тому, хто сам не заробляє. Знову ж, в моєму випадку, вона заробляє більше за мене, однак я працюю на кількох роботах, щоб внести свій внесок у домашнє господарство. Це мій вибір, а не її.

3. Вони чесні і відкриті

Джентльмен з малою ймовірністю буде грати в ох-які спокусливі ігри, коли дійде справа до романтики. Він відкритий і чесний, тому що, коли він знаходить правильну людину, ніхто з них не відчує бажання вважати, через скільки днів після побачення потрібно зателефонувати, щоб зробити вигляд, що ви йому подобаєтеся більше, а не навпаки.

4. Вони не відмовляються від своїх партнерів, коли стає важко

Відносини не завжди сонячним і райдужні. Деякі дні можуть бути важкими незалежно від того, наскільки ви любите один одного. Джентльмен не йде, коли життя стає трохи складніше, він підтримує свого партнера і стосунки.

5. Вони ввічливі до кожного

Знову ж таки, ввічливість не повинна використовуватися, як зброю, щоб затягнути когось у ліжко. Джентльмен повинен бути ввічливим до всіх без особливої причини і задньої думки.

6. Вони притримують двері для кожного

Можливо, це досить спірно, однак, знаю, що багато людей ненавидять, коли хтось відкриває двері перед ними. Але ось моя позиція: Якщо я збираюся пройти через двері, я завжди дам людині, яка йде за мною, пройти першим, або притримати двері відкритими для нього або неї. Вважаю досить грубим, коли хто-небудь (він або вона) закриває двері прямо перед моїм обличчям. На мою скромну думку, джентльмен повинен притримувати двері відкритими для того, хто йде позаду нього, незалежно від статі чи віку. Це звичайна люб’язність.

7. Вони завжди знаходять компроміс

Джентльмен знає, що компроміс необхідний, коли справа доходить до здорових відносин. Незалежно від своїх бажань і потреб вони приймають думки своїх партнерів. Знову ж таки, це ж стосується також і жінок.

8. Вони феміністи

Так, Ви почули вірно. Почувайте себе вільно, якщо хочете написати невтішний коментар. Незважаючи на те, що сьогодні 2015 рік, безліч людей, як чоловіків так і жінок, помиляються в тому, що фемінізм є поганим поняттям. Крім цього, часто люди плутають поняття «Фемінізм» і «Мізандрія». Справжній джентльмен знає, що фемінізм є переконанням, при якому і чоловіки, і жінки заслуговують того, щоб бути рівним, при цьому не маючи абсолютно ніяких проблем.

9. Вони допомагають людям

Джентльмени намагаються з усіх сил, щоб допомогти людям навколо них: чи то їх близькі або хто-небудь, кого вони ніколи не зустрічали. Це не говорить про те, що вони повинні присвячувати все своє життя допомозі іншим щомиті. Однак випадкові акти доброти мають місце.

10. Вони ставлять сім’ю на перше місце

Чи то партнер, батьки, брат або сестра, або навіть близькі друзі — ці люди завжди будуть стояти на першому місці у джентльмена. Вони не відмовляються бути поруч зі своїми дружинами, коли вони хворі і, коли їх звуть випивати. Чи завжди залишаться вдома на великдень, тому що вони не можуть бути роздратовані зустріччю родичів чоловіка або дружини. Сім’я для них все.

11. Їх дії говорять гучніше слів

Мій друг сказав нещодавно, джентльмен — це той, чиї дії спрямовані далі, ніж їхні власні інтереси. Думаю, це чудово підводить підсумок.

12. Вони не претендують бути «Хорошими хлопцями»

Джентльмен в істинному розумінні цього слова не є «Хорошим хлопцем». У разі, якщо Ви не в курсі, «Хороші хлопці» — це індивіди, які виражають знаки уваги до жіночому підлозі, показуючи, які вони чудові, і при цьому незадоволені, коли дівчата не погоджуються знімати свою нижню білизну перед ними. Зазвичай це відбувається тому, що в межах двох-трьох тижнів залицяння дівчата в цьому питанні погано і різко реагують на подібні знаки уваги, такі як: жахлива поезія, визнання в любові, дорогі подарунки і особливо, коли до них звертаються — «Міледі». Це також, зазвичай, супроводжується звинуваченнями, а також ниттям про повернення до «дружніх» відносин. Ці хлопці ні в якій мірі не «хороші» і далеко не джентльмени незалежно від кількості надісланих ними троянд. Насправді, так вони приховують свої психологічні проблеми і властиве їм жінконенависництво під вуаллю застарілого лицарства і фетрових капелюхів.

Справжній джентльмен — це не красива оболонка з гарними манерами, а, в першу чергу, вихована, освічена й гармонійна особистість, яка щиро піклується про інших не менше, ніж про себе, незалежно від статі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *