Чому чоловіки бояться жінок

Колись жінки не були такими самостійними, як у наш час, і були повністю підпорядковані чоловічої влади. Тепер скоріше навпаки – чоловіки прагнуть до незалежності від слабкої статі.

У дівчат з’явилося багато інших проблем – як знайти нареченого, втримати його і виховати з ним нормальне потомство? Чоловіки не квапляться завести сім’ю і бережуть свою свободу. Багато хто звинувачує в цих змінах емансипацію або навпаки – надто нав’язлива поведінка жінок по відношенню до чоловіків. Але чи в цьому річ? Експерти «Домашнього» знаходять і пояснюють інші причини.

Якщо, ви не знаєте як зблизитись з другою половинкою, ми вам все пояснимо і розкажемо на рахунок питання: як зблизитись з другою половинкою?

Нав’язати взаємини чоловікові, який страшиться любові і близькості, швидше за все, не вийде. Крім того, це може позначитися і на жіночій самооцінці, адже найчастіше ми намагаємося вирішити проблеми за рахунок своїх можливостей та багато приймаємо на свій рахунок. Такі складності необхідно долати разом – вчитися і вчити любити, залишаючи партнеру особистий простір і свободу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *