Основні характеристики чоловіків-альфонсів

Сучасні жінки своєю наполегливістю і працьовитістю намагаються самі заробляти собі на життя. Жінки створюють свій бізнес або роблять успішну кар’єру. Епоха сильних жінок породила слабких чоловіків. В звичайному розумінні альфонс – це чоловік, який живе за рахунок жінки. Чоловіком керує сухий розрахунок, і він живе на кошти успішної жінки. У наші дні кількість чоловіків, що живуть за рахунок жінок, значно збільшилася. Жертвами альфонсів можуть стати не тільки забезпечені і успішні дами, але і довірливі добрі жінки, які не вірять, що їх обманюють і використовують в корисливих цілях. Психологи стверджують, що в мережі альфонса потрапляють жінки з заниженою самооцінкою, і таким способом вони прагнуть її підвищити. Дуже часто альфонси обманюють жінок бальзаківського віку, які хочуть виглядати молодше поруч з молодим привабливим чоловіком.

Чоловіки альфонси найчастіше – це молоді інфантильні люди з великими запитами. Є побутові альфонси, яким просто потрібно, щоб було, де жити. Це найпростіший тип альфонсів. Але такі чоловіки, як правило, не працюють і не хочуть шукати роботу. У них є, де жити, що їсти, перевиховувати їх марно. Такі чоловіки постійно скаржаться на несправедливість у житті. Побутові альфонси можуть допомогти жінці доглядати за дітьми, за домом. Такий стан речей може і влаштовувати обох. Жінки поряд з такими альфонсами можуть навіть відчувати себе щасливими в сімейному житті.

Зовсім інший тип це чоловік – альфонс класичного типу. Це честолюбні чоловіки з великими амбіціями. Знайомлячись з жінками, такий чоловік переслідують одну мету – знайти багату жінку, яка б його містила і вирішувала всі проблеми. Життя на утриманні багатої жінки відкриває перед альфонсом великі можливості. Як правило, такі чоловіки є професіоналами в любовних справах. Такий тип чоловіків може зачарувати і закохати в себе жінку, так як добре знає психологію жінок і всі їх слабкі місця. Сучасний чоловік-альфонс може використовувати жінку, щоб побудувати свою кар’єру. Зазвичай такі альфонси обирають жінок старше тридцяти років, які розлучені чи незаміжня. Якщо жінці не вистачає чоловічої уваги і турботи, вона швидко потрапляє під вплив альфонса, вміє доглядати. Після того, як жінка вже готова все зробити заради такого чоловіка, зазвичай слідують несамовиті розповіді про образи, нестачі грошей тощо.

Якщо ви не в захваті від чоловіків, які не хочуть перші знайомитись і брати на себе велику відповідальність. Ми вам розкажем чому саме таке в світі відбувається, може ваші погляди на тих чи інших осіб зміняться.

Щоб визначить, чи є чоловік альфонсом чи ні, треба знати основні характеристики таких чоловіків. Перша риса – це скупість. Подарунки та сюрпризи таких чоловіків не вимагають великих матеріальних затрат. Чоловік ніколи не оплачує покупки в магазині або їжу в ресторані.

Друга особливість – догідливість і щедрість на словах. Альфонс передбачає всі бажання жінки, постійно визнається в любові. Весь час бере гроші в борг, обіцяючи обов’язково повернути. Якщо вдається взяти досить велику суму грошей, такий чоловік зникає з життя жінки вже назавжди. Альфонси ніколи не призначають побачень на своїй території, не запрошують жінок до себе додому. Будь-яка жінка, обманута альфонсом, не може потім назвати його адресу.

До третьої особливості можна віднести бездоганний і акуратний зовнішній вигляд. Хороші манери і особливий стиль поведінки допомагають альфонсові завоювати серце жінки. Розставання з альфонсом різко знижує самооцінку жінки. Такі уроки в житті дуже дорого потім обходяться жінкам. Знайомлячись з чоловіками, вони повинні бути дуже пильними, щоб надалі уникнути непотрібних прикростей і розчарувань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *