Чого ми не знаємо про офісний папір?

Винахід паперу 22 століття тому і верстат Гутенберга, сконструйований в середині XV століття, поклали початок глобальних змін в цивілізації. Сьогодні у нас є папір для принтера і сам принтер, життя без якого складно уявити. Так само, як оповиті таємницею верстат російського першодрукаря і сама діяльність легендарного Івана Федорова, сучасні принтери теж мають свої секрети.

Чорнило для принтера

Що до чорнила, використовуваних в принтерах, то вони створені на основі нафти. Схожі формули застосовувалися для створення фарби в перших друкованих машинах і, зокрема, у верстаті Гутенберга. Зараз чорнила на основі нафти використовуються в струменевих принтерах. Вони вважаються найдорожчими за собівартістю, так як до складу входять (крім нафти) цінні хімічні елементи, що дозволяють тексту:

  • довго зберігатися на папері;
  • бути чітко надрукованим.

Як обчислити фальшивомонетників

Досить цікаві подробиці отримали розголос в 2005 році. Було встановлено, що всі роздруковані за допомогою кольорових принтерів сторінки мають прихований штрих-код, який належить тій чи іншій компанії з виробництва принтерів. І правда, якщо добре придивитися, то можна було побачити жовті точки. Під ними і переховувався вказаний код. Такий прийом використовувався всіма компаніями (крім Samsung) за попередньою домовленістю. Як з’ясувалося, це було зроблено для боротьби з фальшивомонетниками.

Фальшівопечатаніе було настільки масштабним заходом, що навіть в Україні протягом 15 років проходила реєстрація всіх власників і покупців кольорових принтерів. Зібрані дані містили інформацію про можливі власників і охоронялися спеціально призначеними працівниками міліції.

Що допомагає зосередитися на ділі?

Як відомо, фотопапір epson і будь-яка інша офісний папір користуються чималою популярністю. Навіть незважаючи на листування через соцмережі та використання електронного документообігу, кількість використаного паперу з кожним роком тільки зростає. Чому – неможливо логічно пояснити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *