Що допомагає зосередитися на ділі?

Дослідники встановили, що робота при природному денному освітленні покращує концентрацію, метаболізм і нічний сон.

Ви не можете сконцентруватися і засинаєте?

Від цього є ліки: потрібно просто пересунути свій офісний стіл ближче до вікна.

Це доведений факт – чим більше сонячного світла, тим краще. Фахівці з медичної школи Фейнберг вважають, що природне світло необхідний для того, щоб жити здоровим життям.

Дослідження проводилося в офісах Чикаго. Там 49 випробовуваних мали носити спеціальні прилади, що вимірюють загальний рівень освітленості, який припадає на кожного співробітника. Також враховувалася фізичне навантаження співробітників і було проаналізовано якість їх нічного сну.

22 співробітники працювали в офісах з вікнами, інші 27 випробовуваних працювали в офісах без вікон. Потім були проаналізовані показання приладів, які вони носили. Після чого фахівці прийшли до висновку, що денне світло є життєво важливою частиною здорового способу життя.

З’ясувалося, що 22 людини, які працювали на світлі, спали в середньому на 46 хвилин довше за тих, хто працював в офісі без вікон. Це означає, що їх рівень уваги був вищим, а настрій був більш позитивним. Також було встановлено, що такі співробітники протягом робочого дня більш активні, а якість їх життя в цілому покращився.

Для того, щоб відчути користь від природного сонячного світла, стіл повинен стояти не далі 6 метрів від вікна, так як дослідження показало, що користь відчували лише ті випробовувані, хто сидів у 6 метрах від вікна, або ближче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *