Чим корисні поцілунки?

Експерти з Великобританії зробили достатньо занятное відкриття.

Як з’ясувалося, чим частіше цілуються батьки, проявляючи почуття у відношенні один до одного, тим це краще позначається на психіці їхніх дітей. В даному випадку говориться не про чергові поцілунках, а про щирі почуття.

В рамках дослідження було проведено опитування за участю 5 тис. Сімейних пар. В результаті виявилося, що подружжя, які частіше за інших цілуються, є найбільш прихильними в ставленні до своїх дітей.

Їм не доводиться вихлюпувати на своїх дітей невисловлене роздратування, яке пов’язане з чоловіком. Це найкраще відбивається на психіці дітей. І навпаки, якщо подружжя свариться часто і говорять про розлучення, то психічне здоров’я дітей може значно постраждати.

У чому полягають чари французького поцілунку?

Важливо відзначити також, що в рамках дослідження був також встановлений наступний момент: рівень власного шлюбу чоловіки оцінюють найбільш оптимістично, тобто 69% чоловіків сказали, що щасливі у відносинах, а от серед жінок вказаний показник дорівнює 65%.

Лише 37% представниць прекрасної половини людства заявили, що їх партнер ніколи або надзвичайно рідко діє їм на нерви, серед чоловіків цей показник виявився рівним 43%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *