Чи варто боятися дитячих комп’ютерних ігор?

Що з себе представляє сучасний світ? Це інформаційна павутина, яка обплутала весь світ, без якої немислиме життя дітей і дорослих незалежно від їх місцезнаходження. Спосіб життя став більш прогресивним, а темп життя більшстрімким, тому зараз так складно зустріти батьків, які не займають вільний час дитини комп’ютерними іграми.

Звичайно, кожен з нас думає, що його дитинство було найкращим, тому варто виховувати дітей по-старому, використовуючи кубики і настільні ігри. Але час диктує нові правила, сучасний світ не тільки пропонує, але і вимагає сучасного мислення. Сьогодні малюк в першому класі вже повинен уміти поводитися з комп’ютером, хоча в нашому дитинстві це здалося б дикістю.

Найчастіше комп’ютерні ігри для дітей використовують знайомих персонажів з мульфільмів – «Смішарики», «Школа Монстрів», «Губка Боб», «Черепашки Ніндзя», «Том і Джері» і т. д. Це дозволяє дитині використовувати знайомих персонажів при грі, що знижує дискомфорт, якщо дитині складно починати робити щось нове і незвичне. На сайті є меню, в якому самостійно розбереться дитина, яка навіть не вміє ще читати, тому що кожна гра відображається картинкою з відомим і знайомим персонажем. Отже, ми набуваємо самостійність і долаємо дискомфорт перед новим і незвичним.

Важливий факт того, щоб на обраному сайті присутні тільки дитячі ігри та сценарії, тому дитина захищена від жорстоких або непристойних сцен, від непотрібної інформації, але при цьому він вільний у своєму виборі у межах сайту.

Ігри – це не тільки відпочинок, а придбання навичок. Так, наприклад, гра «Одевалки», «Перукарня» розвивають почуття смаку і стилю у дівчаток, а симулятори гонок у хлопчиків розвивають елементарні навички водіння. Звичайно, еталоном розвиваючих ігор є стратегії, які змушують дитини розвивати образне мислення, рахувати, думати наперед і робити висновки, а також дізнаватися нове.

Комп’ютерні ігри для дітей – це не новина, а додатковий спосіб придбання знань, поряд з іншими, головне не зупинятися тільки на них.

Не забувайте, що всі види діяльності потрібно чергувати, тоді ви отримаєте всебічно розвиненого і товариську дитини, який буде сміливо дивитися в очі прогресу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *