Алкоголь у нашому житті

У житті кожної людини був або є досвід спілкування з алкоголем. Для когось цей досвід приходить з свят, у кого-то цей досвід нарощується кожні вихідні у компанії своїх друзів, а для кого-то досвід спілкування з алкоголем став щоденною практикою, тому що дешевий алкоголь купити зараз не складає ніяких труднощів.

Так вже склалося, що алкоголь приймається і любиться, без нього не можуть собі уявити найменша значуща подія. Завзяті любителі пива і вина заспокоюють себе тим, що вважають горілку сильним і шкідливим алкоголем, а то, що п’ють вони, це всього лише напій, який у малих дозах навіть приносить організму користь. А для скромних і соромливих людей, алкоголь є навіть порятунком, оскільки після того, як алкоголь починає діяти, то людина відразу ж змінюється, він стає веселим і завзятим, душею компанії.

Ваші думки ніколи не зводилися до того, що ж відбувається з тілом всередині, після випитого алкоголю?

В той час як ви розважаєтесь, етанол, який є основним інгредієнтом алкоголю, руйнує всю вашу внутрішню екосистему. Перше, що страждає від етанолу, це нервова і серцево-судинна системи. За те, що ви будете випивати пляшку пива по вихідним разом зі своїми друзями, ви можете поплатитися слабкими м’язами, тромбами в судинах, роздутою печінкою, ослабленими нирками, діабет, імпотенцію, виразкою шлунка, висохлим головним мозком і т. д. і т. п. Це всього лише невеликий приклад того, що може чекати вас від задоволення на годину кожні вихідні.

Стан алкогольного сп’яніння можна вважати отруєнням для організму. Після того як алкоголь вивітрюється, організм ще не одну добу буде відновлювати свої функції. А все із-за того, що алкоголь змінює окислювально-відновний процес, який відбувається в тканинах організму. Внаслідок порушення цього процесу, у людини з’являються такі симптоми, як головний біль, спрага, пітливість, підвищена стомлюваність, тремтіння кінцівок, зниження м’язової сили, посиленим серцебиттям, порушеними координациями рухів.

А ви знали, чому у алкоголіків зникає блювотний рефлекс, яке б кількість алкоголю не було випито? Все тому, що організм вже втратив свою здатність боротися з алкоголем будь-якими шляхами, це вже набуло патологічний стан. Таких людей ще й хвалять, заздрячи їм, що людина має стійкість до великої кількості алкоголю, але ця думка помилкова, а людина, у якого вже настала патологія, навіть не здогадується про це.

Тепер, коли ви будете приймати алкоголь, уявляйте свій організм, який повільно, але вірно, помирає під впливом етанолу, а ви, веселіться.

Якщо не можете самостійно впоратися зі своєю залежністю, то можете звернутися по допомогу до фахівців, вам може допомогти кодування алкоголізму або інші методи.

Пам’ятайте, від етанолу повільно задихаються ваші клітини, у мозку не залишається іншого виходу як порятунок, він блокує безліч мозкових центрів, внаслідок чого і настає нескладна мова, відбуваються провали в пам’яті і т. д. Від алкоголю згущується ваша кров, утворюючи при цьому смертельно небезпечні тромби, зашкалює цукор у вашій крові, гине мозок, алкоголь так само руйнує стінки вашого шлунка, з-за чого і утворюються невиліковні виразки.

Таким чином, при виборі алкоголю зустрічаються дві протилежності, з одного боку здоров’я, а з другої сторони веселощі, вибір залишається тільки за вами, вибирайте, що для вас важливіше?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *