А що по ту сторону нашого життя?

Багато вчених вже давно намагаються відповісти, а що там, що відбувається з людською душею після смерті і чи існує взагалі життя після смерті.

Поки точних достовірних даних дати не хто не може. Існує велика кількість припущень і здогадів, люди які пережили клінічну смерть чітко все описують. Вони ніби опиняються в якомусь коридорі, в кінці якого часто яскраве світло. Кожна людина зустрічається в кінці коридору з різними особистостями. Хто розповідав, що він зустрічався зі своїми родичами, які померли ще багато років тому. І вони йому говорили, що йому ще дуже багато треба зробити там у нас, поставити на ноги свою дочку, а також, що його в житті чекають величезні зміни. І при всьому його бажанні вони не можуть зараз залишитися разом. Але й бувають випадки, коли людина не потрапляючи в коридор, відразу бачить себе як би спостерігаючи з боку. Всі вони чітко описують, що і як робили лікарі, борючись за його життя. Все до найдрібніших подробиць.

А за оповіданням самих людей які пережили клінічну смерть, що вони відчували неймовірну легкість у всьому тілі і не якийсь тривоги і переживань. Велика частина людей пережила все це і повернулася як говориться (з того світу), на завжди стають іншими людьми. Їхнє життя різко змінилася, вони стали дивитися на різні речі зовсім по-іншому. Людини який повернувся з того світу зовсім не впізнати. Так-же багато людей виявляють в собі якийсь дар, якого раніше у них не було. Деякі тепер за допомогою одних рук можуть лікувати інших людей, при цьому позбавляючи людей від таких хвороб які не може навіть вилікувати стандартна медицина.

Інші проявляють електросенсоріку. Мова про так званої електросенсоріке, здатності відчувати електричні поля та їх зміни. Вони бачать людину так, як не бачать його інші звичайні люди. При цьому вони мають можливість змінити біополе людини. А інші люди після другого свого народження з того, ні з чого починають розмовляти на десятках чужих мовах. При цьому не які язики вже давно вважаються мертвими.

Загалом, точну картину нам зможуть дати лише тоді, коли людина навчиться воскрешати мертвих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *