9 ознак того, що вам пора худнути

Ви цілком задоволені своїми округлими формами і не збираєтеся піддаватися загальній істерії під назвою «схуднення»? Дізнайтеся, в яких випадках зайва вага може загрожувати вашому здоров’ю!

Існує безліч методик, що дозволяють визначати наявність або відсутність зайвої ваги. Але навіть самий, здавалося б, перевірений – за індексом маси тіла – деякі дієтологи вважають не до кінця коректним. Нагадаємо: індекс маси тіла (ІМТ) вираховується за формулою: маса тіла в кілограмах, поділена на зростання в метрах в квадраті. Наприклад: 62 кг/1,682 см = 21,9; ІМТ дорівнював 21,9. Зауважимо, що нормою вважається ІМТ від 18,5 до 25. Однак ця формула не враховує ні вікові особливості, ні спадковість, ні конституції. Як же зрозуміти, що ваш вага надлишковий, і вам пора сідати на дієту? Найкращий показник – стан вашого здоров’я, адже зайва вага часто провокує комплекси. Також щоб не було комплексів жінка повинна періодично користуватись епіляцією. Тим самим ви самі розумієте, чим краща ваша зовнішність, тим більш вільно ви себе відчуваєте.

Дізнайтеся про 9 ознаках, які говорять про те, що вам пора худнути!

Ознака 1. Вам некомфортно рухатися

Якщо зайва вага заважає вам виконувати звичайні побутові речі, наприклад, зав’язувати шнурки або заходити в автобус, це вже є ознакою того, що вам пора худнути. Спробуйте зробити кілька вправ: глибоко нагнутися, діставши руками підлогу, або зробити нахили в сторони. Якщо жир на боках і животі не дає вам зробити ці вправи, пора сідати на дієту.

Ознака 2. Ви хропете уві сні

Жир, який ви «нагуляли» в області шиї і горла, може значно звузити ваші дихальні шляхи і викликати поверхневе дихання або навіть затримку дихання уві сні. Від цього хропіння можна позбутися тільки втрату зайвих кілограмів.

Як худнути в сні?

Ознака 3. Ви швидко втомлюєтеся

Роблячи звичайні речі, ви стомлюєтеся набагато швидше, ніж оточуючі. Часто навіть з ранку ви відчуваєте себе втомленою і розбитою.

Ознака 4. Ви постійно голодні

Начебто недавно перекусили, і знову хочете їсти? Це не тільки неприємний, але й тривожна ознака. Справа в тому, що зайва вага може спровокувати виникнення цукрового діабету, одним з ознак якого є підвищений апетит.

Ознака 5. У вас підвищений тиск

Ви чутливо реагуєте на зміни погоди, стрес або додаткове навантаження, ці фактори щоразу викликають підвищення тиску? Зайва вага – один із самих головних провокаторів гіпертонії, позбавитися від якої часом можна, лише скинувши кілограми.

Ознака 6. Обсяг вашої талії більше 100 см

Якщо жир, в основному зосереджений в області талії, і її обсяг перевищує 90-100 см, це сигнал того, що вам пора обстежитися у лікаря! Цей ознака часто говорить про проблеми з рівнем цукру і холестерину, а також вказує на гіпертонічну хворобу.

Що Вам заважає схуднути?

Ознака 7. У вашому роду були випадки раку

Надмірна вага призводить до підвищення рівня естрогену в крові, а це, в свою чергу, може стати поштовхом до розвитку пухлини грудей. Якщо ж в роду у вас були випадки захворювання онкологією, то ризик зростає багаторазово.

Ознака 8. Проблеми з суглобами

У вас часто ниють або болять суглоби? Можливо, всі мазі і ліки вам не допомагають з тієї простої причини, що зайва вага створює додаткове навантаження на них і провокує хвороби суглобів.

Ознака 9. Ваш вага зростає з року в рік

Поки організм росте і розвивається, в цьому немає нічого дивного. Однак якщо вам більше 18 років, і з року в рік ви додаєте по кілька кілограм, варто насторожитися. Ваше завдання – зупинити набір ваги, поки він в межах норми, і постаратися, щоб він не змінювався з роками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *