9 компонентів вдалих вихідних

Чи часто буває, що на початку своєї робочого тижня ви залишаєтеся незадоволені проведеними вихідними? А понеділок вважаєте важким робочим днем, чи не тому що ви звикли проводити вихідні безглуздо, так і не відпочивши?

Як правило, відкладені на вихідні дні задачі залишаються невиконаними, а заслужені вихідні пролітають в мріях чи інших непотрібних справах. Тому ближче до вечора неділі, перед робочим днем накопичується невідома втома і сил для нових звершень так і не додалося.

Отже, якщо ви відчуваєте, що у вашому житті таке трапляється часто, то декілька порад наведених у даній статті обов’язково вам допоможуть.

1. Плануйте менше, тоді більше встигнете

Коли складаєте план на тиждень, постарайтеся менше враховувати вихідні, а то і взагалі перестаньте їх враховувати. У робочі будні ви зможете використовувати власний час з користю. Також ви позбавите себе від спокуси відкласти певні завдання та їх вирішення на вихідні дні, коли ви повинні відпочивати і набиратися сил, щоб весь тиждень продуктивно працювати. Не дозволяйте собі навіть сподіватися на вихідні дні. Але, якщо ви вирішите зайнятися роботою, виконати певні завдання, то це вже буде бажанням, а не зобов’язанням.

Які працівники брешуть про свої вихідні?

2. Фізичне навантаження

Обов’язково вранці робіть зарядку, а якщо є можливість, то краще займіться пробіжкою. У вас буде набагато більше часу для свого здоров’я, адже не потрібно нікуди поспішати.

3. Спілкування

У вихідні присвятіть себе тільки тим людям, з якими вам дійсно приємно спілкуватися. Проводьте більше часу з сім’єю і дітьми. Крім цього, при виконанні 1 пункту, у вас з’явиться час на зустрічі з близькими та друзями, які ви так часто відкладали на потім через нестачу часу і сил.

4. Розбір

У вихідні можна зайнятися розбором всієї інформації, яка скупчилася у вас на комп’ютері. Також перегляньте всі свої записи, які встигли зробити протягом тижня. Також наведіть порядок на своєму робочому місці або будинку.

5. Фантазії

У вихідні можна дозволити собі трохи помріяти, прірва в своїх думках і мріях. Фантазуйте і записуйте, доповнюйте свої списки цілей і планів, складіть новий список. Наприклад, хорошою традицією вихідного дня буде, складання списку «100 предметів, якими я хочу володіти».

6. Заведіть для себе ритуал вихідного дня

Наприклад, знайдіть 7 причин пишатися минулим тижнем і собою. Придумайте для себе нагороду, наприклад, похід в магазин або до друзів, читання улюбленої книги, серфінг з соціальних мереж.

7. Читання книг

Заслужені вихідні ні для того щоб працювати. У свій вихідний день у вас є можливість почитати улюблену книгу. Теж саме стосується Це відноситься і фільмів, які ви давно хотіли переглянути, але у вас не було на це часу.

8. Поза зоною доступу…

Якщо по роботі ви все ж і у вихідні повинні бути на зв’язку, то використовуйте для цього тільки електронну пошту. Якщо можливо вимкніть мобільний телефон, ви маєте на це право, це ваші вихідні.

9. Образ вихідних днів

Змініть для себе уявлення про вихідні дні. Напевно, ви зараз думаєте про чергові вихідних днях, в такому контексті: «нарешті я висплюся», «перепочинок», «невже я відпочину», «за вихідні встигну все доробити» та інше. Навчіться сприймати вихідні по-іншому, наприклад, чекайте їх не для того, щоб виспатися, а щоб провести час з сім’єю або розібратися зі своїми планами, попрацювати над ними і чим то доповнити. Пам’ятайте, що в ці дні ви повинні робити тільки те, що приносить вам задоволення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *