7 звичок людей, які не переживають через дрібниці

Деякі люди вважають за краще не нервувати і не переживати через дрібниці, і від цього тільки виграють. Ми можемо перейняти у них кілька корисних звичок, які б зробили і наше життя більш приємною.

  1. Медитація

Якщо ви медитуєте по кілька хвилин кожен день, то значно знижуєте цим рівень стресу.

  1. Регулярно займатися спортом або виконувати вправи

Багато досліджень показали, що спорт допомагає зняти стрес, але до недавнього часу ніхто не міг пояснити, чому. Дослідники з Каролінського інституту в Швеції пояснили, що заняття спортом створюють зміни в скелетних м’язах, які допомагають вивести речовини, індуковані стресом і відповідальні за пошкодження мозку.

  1. Проводити багато часу на природі

Прогулянки на відкритому повітрі швидко допоможуть позбутися стресу. Природне світло покращує настрій, зменшує смертність у пацієнтів з раком і зменшує період госпіталізації у кардіологічних хворих. У дослідженні, проведеному в Університеті Піттсбурга, пацієнтам з проблемами хребта, які проводили більше часу на сонці потрібно приймати на 22% менше болезаспокійливих засобів.

Як відновитися після стресу?

  1. Залишити роботу на роботі

Більшість співробітників вважають, що їх робота є стресовою, а понаднормові або додаткова робота, взята додому, є однією з причин. Після роботи варто відключатися від неї думками і заряджатися силами для нового робочого дня, так що після 18-00 – відпочивайте.

  1. Брати відгули і отпуски

Хоча вас може спокушати думка про заробіток, який можна отримати натомість відпускних днів, краще взяти повноцінну відпустку, щоб насолодитися відпочинком в повній мірі і позбутися від усього накопичився стресу.

  1. Читати

Всього шість хвилин читання можуть зменшити рівень стресу на 68%, за даними дослідження з Університету Сассекса. Ви можете легко позбутися шкідливих звичок, якщо у вас в руках хороша книга.

  1. Висипатися

За даними Американської психологічної асоціації, люди, які сплять менше восьми годин на добу більше розташовані до подразнень, злості і пригніченості. І так як стрес може йти рука об руку зі сном, недолік сну може викликати стрес і навпаки. На щастя, якщо ви не можете заснути, то є кілька прийомів. Лягайте в один і той же час, і перед сном почитайте книгу, замість того щоб сидіти впершись носом в планшет; вимкнене світло і темрява в кімнаті сприяють засипанню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *