7 виразів, які не вживають сильні люди

По-справжньому сильні люди кажуть особливим, здоровим мовою, що поєднує в правильній пропорції впевненість і скромність. Їх мова справжня, йде від серця і тому надихає на справи інших людей. Якщо Ви хочете стати більш впливовим – ніколи не використовуйте ці 7 фраз-маркерів, властивих слабким людям і невдахам.

7 виразів, які не вживають сильні люди:

1. “Тому що ми завжди робимо так!”

Ви навряд чи побачите по-справжньому сильну людину, яка витрачає час на захист існуючого стану речей. Навпаки, ці люди сміливо ставлять запитання “Чому?”. Вони готові робити речі, яких ніхто не робив до них. Вони готові застосовувати нові способи та технології. Вони завжди проштовхують те, що роблять, на новий рівень і не бояться розбити свій корабель об скелі, якщо ці скелі необхідно пройти.

2. “Відверто кажучи…”

Ви коли-небудь чули, щоб хтось говорив таке, намагаючись діяти більш прозоро? Сильні люди знають, що фрази на кшталт “чесно кажучи” – це марна трата слів, вселяє в оточуючих лише сумніви в їх чесності. “Якщо зараз він” говорить чесно “і підкреслює це, чи можна йому вірити в інші 99,9% випадків, коли він не вживає подібних виразів?” – Такий хід думок людей поруч з Вами. Сильні люди підкреслюють, що говорять правду (або те, що звучить як правда) завжди і скрізь, не вживаючи ввідних або умовних виразів. За це їх люблять або ненавидять – але точно цінують.

3. “Це не моя проблема…”

Сильні люди не уникають проблем. Вони люблять відчувати виклик в будь-який час доби і здатні перетворювати його в рішення. Вони не ухиляються від відповідальності, а приймають її зі словами “це моя справа” або “я розберуся”. Вони виявляють готовність відповідати за себе і за інших – і це дає основній масі людей підставу і можливість перекласти вантаж власної відповідальності на обраних, яких і називають “сильними“.

4. “Він – такий (будь-яка образа)!”

Ви ніколи не почуєте, як сильна людина лихословить про інших. В їх ДНК просто відсутня ген пліток. Якщо вони відносяться до когось негативно і виявляють нестриманість – значить показують власну слабкість і схильність дрібним емоціям. Вплив сильного лідера на оточуючих настільки велике, наскільки добре вони звертаються з кожною людиною кожну хвилину. Не варто про це забувати.

5. “Я так втомився від…”

Сильні люди уникають скарг, як смертельного вірусу. Вони знають, що це – марна трата слів, яка забирає у людей сили. Всякий раз, коли вони відчувають спокусу поскаржитися, замість цього вони придумують вихід з ситуації, в якій опинилися. “Якщо щось у житті не подобається – зміни це чи Адаптуйся, але не ной!” – Ось правило сильних.

6. “Я працюю один”

У сучасному світі все пов’язано. Сильні люди розуміють і використовують це. Вони максимізують ефект власних зусиль, працюючи З ЛЮДЬМИ і ДОПОМОГОЮ людей навколо. Вони не бояться зізнатися в тому, що не знають чогось (всього знати неможливо), попросити поради або допомоги, особливо якщо стоять на чолі. Вони не дозволяють гордості встати на їх шляху – і це створює базис для міцного довіри до них оточуючих. Вони вміло використовують переваги командної роботи, і не з чуток знайомі з поняттям синергії, коли енергія цілого колективу стає більшою, ніж сума складових – енергії кожного члена команди.

7. “Це неможливо!”

Дивно, але деякі з нас обожнюють з приреченим виглядом вимовляти подібні фрази, впиваючись похоронами власної мрії. На противагу їм сильні люди збудували психологічний імунітет проти сумнівів. Вони усвідомлюють, що якби кожна людина, кому прийшла в голову велика ідея, пішов би поганому порадою “залишити цю затію”, ми жили б у зовсім іншому, набагато гіршому світі. Тому сильні не здаються життєвим обставинам і не пускають все на самоплив. Вони не встановлюють лімітів власного впливу, розуміючи, що воно майже безмежно. Вони змінюють усе, що можуть, щоб максимально поліпшити навколишні обставини, і адаптуються до незмінних умов.

Сильні люди готові підкорювати неможливе і живуть за принципом “Я можу!”.

Проведіть санацію Вашої ментальності. Постарайтеся видалити ці вирази зі своєї мови – а потім і зі своїх думок. Виключивши думки, властиві невдахам, Ви станете впливовішим, успішніше і сильніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *