7 способів, якими нас приховано труять

Об’єктивність наукових методів, як здається, викрадена і перекручена корпораціями, які часто купують у вчених підтримку власної продукції, так само як і політики, які використовують принцип обертових дверей (швидка циклічна зміна керівників на принципах спорідненості та корупції, викор. Mixednews) в приватному і державному секторі.

Сім способів, якими нас приховано труять:

І найгірше те, що агентства по захисту прав споживачів іноді самі стають співучасниками таких схем.

Віра споживачів в наукові дослідження і довіру державним наглядовим органам були порушені на догоду прибуткам, що призвело до ситуації, коли на ринку дозволено продавати продукти із заниженими стандартами безпеки.

Синтетичні хімічні речовини, з якими ми стикаємося щодня і які міститися в нашій їжі, воді і навколишній обстановці, виявляють все більший катастрофічний вплив на наше фізичне і психічне самопочуття.

Розміри загрози можуть бути – і вже були – оприлюднені експертами як з офіційною боку, так з боку нетрадиційної медицини, і експерти документально підтвердили ті шахрайські прийоми обману споживачів, які завдають шкоди нашому здоров’ю.

Інструкція: як правильно приготувати часниковий суп з крутонами?

Наступні нижче категорії з ряду серйозних досліджень є яскравим прикладом того, з чим ми як біологічний вид можемо зіткнутися, якщо хімічна бомбардування буде продовжена.

Генетично модифіковані продукти – Корпорація «Монсанто» починала як компанії, що випускає такі отруйні реактиви, як «Ейджент Орандж» і «Раундап».

Зараз вона більш відома своїм домінуючим становищем на ринку генномодифікованих насіння. «Монсанто» належить близько 90 відсотків основних ГМО культур, таких як кукурудза, соя і бавовна.

У ході незалежних досліджень з’ясовано, що генна модифікація продуктів викликається пошкодженням органів рослин, а останні українські дослідження показали, що хом’яки, яких годували ГМО соєю, в третьому поколінні стають повністю безплідними.

Незважаючи на ці та багато інших, визнані доведеними, проблеми, не схоже, що FDA (Управління США з нагляду за якістю харчових продуктів і лікарських засобів, викор. Mixednews), яке контролюється «Монсанто», зупинить вирощування ГМО продуктів, поки Міністерство сільського господарства США продовжує виділяти нікчемні 3 мільйони доларів на фінансування свого відділення досліджень і оцінок біотехнологічних ризиків.

Зрозуміло, що фінансуються промисловістю дослідження показують, що вплив ГМО на здоров’я людини є незначним.

Харчові добавкиКоли більшість з нас думає про шкідливих харчових добавках, ми думаємо про глутамат натрію, який як і раніше вживається при обробці багатьох продуктів.

Але, на жаль, глутомат виявився слабейшим з отрут, які сьогодні можна знайти в нашій їжі. У 2008 році в Китаї в сумішах для дитячого харчування і деяких харчових продуктах був знайдений меланін; FDA поставило новий рекорд, оголосивши, що все о’кей, незважаючи на десятки тисяч людей, які отримали харчове розлад.

Небезпечні харчові добавки застосовуються в процесі приготування практично всіх продуктів, навіть найбільш поширені харчові барвники «червоний 40», «жовтий 5» і «жовтий 6» зв’язуються з появою злоякісних пухлин.

Зовсім недавно 92000 фунтів замороженої курятини були відкликані з причини містяться в них «синіх пластикових частинок», в той же час було з’ясовано, що в «Чікен Магнагетс» з Макдональдса присутня «силіконовий полімер». Насправді, деякі дослідники стверджують, що сьогодні курятина настільки переповнена хімічними добавками, що справжнього м’яса в ній всього 51 відсоток.

Фтор Не всі фтористі з’єднання погані; тільки ті, що використовуються при лікуванні зубів і додаються в нашу воду і продукти харчування.

Фтористий кальційце мінерал природного походження, в той час як його штучний колега, фтористий натрій (кремнефторід), входить в категорію промислово небезпечних відходів, одержуваних у процесі виробництва добрив.

У минулому фтористий натрій був запатентований і використовувався як щурячу отруту і засіб від комах. Було проведено безліч сліпих (пацієнт не знає про цілі експерименту, викор. Mixednews) і подвійних сліпих (і пацієнт, і лікар не знають про цілі експерименту, викор. Mixednews) досліджень, які показали, що фтористий натрій робить на людину кумулятивний дію (токсичну отруєння при повторному застосуванні, викор. mixednews), що веде до алергій, шлунково-кишкових розладів, ослабленню тканин кісток, раку і неврологічних проблем.

При цьому союз вчених з Агентства Охорони Навколишнього Середовища випустив Білу книгу, в якій засуджувалося фторування питної води. Тим не менш, фтористий натрій надзвичайно доріг, якщо утилізувати його як небезпечний відхід.

І тут може бути ключ до розуміння того, чому це хімічна речовина, більш токсична, ніж свинець, і майже така ж, як миш’як, утилізується в області нашого з вами споживання.

Ртуть небезпечний важкий метал, рідкий у своїй природній формі, але більш часто зустрічається у формі нейротоксину метилртуть, застосовується в умовах людської життєдіяльності.

У органічної та неорганічної формі ртуть заподіює колосальної шкоди нервовій системі – особливо розвитку нервової системи людського ембріона. Вона проникає у всі живі клітини людського тіла, і документально підтверджено, що найбільше підвищується ризик розвитку аутизму.

Це ставить під сумнів питання використання ртуті в зубних пломбах, вакцинах і в усьому, що містить велику кількість кукурудзяного сиропу з фруктозою – речовини, що часто зустрічається в основних продуктах американського столу… включаючи дитяче харчування.

Однак Асоціація переробників кукурудзи, зрозуміло, підтримує використання цієї хімічної речовини, яка «небезпечно в будь-яких кількостях».

Замінник цукру король штучних підсолоджувачів, аспартам (або харчова добавка E951, викор. Mixednews), був дозволений в 1891 році, коли комісар Управління продовольством і лікарськими засобами США Артур Халл Хайс відкинув ряд рекомендацій FDA, що говорять про небезпеку аспартама, а так само проігнорував інтереси споживачів.

Аспартам нейротоксин, який взаємодіє з живими організмами, так само як і з синтетичними медикаментами, і викликає широкий спектр доведених порушень і хворобливих синдромів.

Так хто ж призначив на посаду нового комісара, який проігнорував вимоги вчених і громадськості? Дональд Рамсфельд, генеральний директор компанії «GD Searle», що створила аспартам. Рамсфельд входив в перехідну команду Рейгана.

На наступний день після вступу Рейгана на посаду, Рамсфельд призначив нового комісара FDA, слухняного і вдячного йому «по гроб», що стало найбільш кричущим за всю історію випадком байдужості на безпеку заради власної вигоди.

В даний час аспартам застосовується повсюдно, виходячи за рамки продуктів, що не містять цукру, і проникаючи в загальні продукти, напої, фармацевтичні препарати і навіть в дитяче харчування. Нещодавно аспартам був перейменований в більш приємне «аміносвіт».

Предмети особистої гігієни та миючі засоби – щодня побутова хімія та косметичні засоби потрапляють безпосередньо на наше тіло, абсорбуються шкірою голови і вдихаются.

В анімаційному відео «Історія косметики» (The Story of Cosmetics) розповідається запам’ятовується історія про промислових злочинах і замішаних у злочинах групах «громадської безпеки»… і це тільки половина справи.

Список найбільш поширених продуктів та їх хімічних компонентів зайняв би цілу енциклопедію. У підсумку, наявність всіх цих незліченних хімікатів пов’язано з появою майже всіх алергій, хронічних захворювань і нездужань, відомих людині.

Зовсім недавно було визначено, що побутові миючі засоби викликають рак грудей і СДУГ (синдром дефіциту уваги з гіперактивністю, викор. Mixednews).

Речовини, що забруднюють атмосферу – в статті під назвою «Для забруднюючих атмосферу речовин не існує кордонів», НАСА повідомив, що «будь-яка речовина, що розпилюється в атмосфері, потенційно може циркулювати навколо Землі».

Всіх нас дійсно об’єднують авіаційні потоки. Одна категорія атмосферних забруднювачів викликала до життя конспірологічну теорію, незважаючи на численні, що знаходяться у відкритому доступі документи сенатських слухань 1977-го року: це отруйні вихлопи (хімічні інверсійні сліди) як приватної, так і комерційної авіації. Останні визнання публічних осіб підтвердили підозри.

Інверсійні опади були перевірені і показали дуже високий рівень барію і алюмінію. Цікаво відзначити, що «Монстанто» оголосило про вихід на ринок своєї останньої розробки – гена, стійкого до алюмінію.

Отруйні інверсійні сліди можуть здаватися жалюгідною параноєю, але не можна заперечувати один з останніх прикладів застосування хімічних розпилювачів: нафтовий дисперсант (речовина, що руйнує нерозчинні частки забруднюючих речовин, викор. Mixednews) «Корексіт» був розпорошений над Мексиканською затокою.

Даний процес може бути сравнён з запиленням посівів, яке застосовується протягом майже 100 років. Війни в зарубіжних країнах можуть, як здається, в глобальних масштабах вплинути навіть на якість повітря, так само як і військовий арсенал, наприклад, збіднений уран, який потрапляє у верхні шари атмосфери і поширюється по всій планеті. Дана властивість збідненого урану не з приємних. Атмосферні забруднювачі викликають алергії, генетичні мутації і безпліддя.

Все це вимагає наукового, державного та медичного контролю щодо прав і здоров’я людини.

За іронією (або за збігом), коли людина захворює з вини ненатуральних речовин з вищезгаданого списку, домінуючий медичний істеблішмент виступає за лікування хвороби ще більш ненатуральними препаратами.

Крім того, деякі представники вищих кіл американського уряду і академічного середовища, такі як Джон П. Холдрен, нинішній науковий король Білого Дому, виступали на захист контролю над народжуваністю за допомогою спеціальних шкідливих «домішок» ще в 1977 році, коли вийшла книга Холдрен «Еконаука».

Уявлення Холдрен про людство ставить під сумнів неможливість навмисного отруєння нашої з вами середовища проживання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *