7 несподіваних речей, які триватимуть ваше життя

Хочете продовжити своє життя? Ви не самотні в цьому бажанні. Вчені невпинно працюють над способами, які дозволять збільшити тривалість життя, і у них вже є деякі ідеї на цей рахунок.

Зверніть увагу на сім речей, які безсумнівно подовжують ваше життя:

1. Посміхайтеся на фотографіях

Коли вам пропонують посміхнутися на камеру, прислухайтеся, якщо хочете жити довше. Експерти з Університету Уейна проаналізували фотографії колишніх професійних гравців в бейсбол і виявили, що чим більше вони посміхалися, тим довше жили. Вважається, що широкі усмішки відображають справжнє щастя, яке, в свою чергу, корисно як для фізичного, так і для психічного благополуччя.

2. Позитивні ініціали

Хто б міг подумати, що ініціали мають відношення до тривалості життя?! Проте вчені з Каліфорнійського університету заявляють, що ті з них, з яких можна скласти позитивне слово, можуть дійсно додати кілька років до вашого життя. Приміром, в англійській мові такими ініціалами є ACE, WOW, VIP. Дослідження показало, що люди з ними живуть майже на 5 років довше тих, з чиїх ініціалів можна скласти негативні слова.

3. Вступ до шлюбу

Якщо вам пощастило знайти хлопця або дівчину своєї мрії, обов’язково вступайте в шлюб. Це додасть декілька років до життя, так як закоханість і любов несуть в собі величезну кількість переваг для здоров’я. Деякі психологи вказують на те, що щасливий шлюб буде корисний для вашого серця, дозволить підтримувати тіло в тонусі, уникнути зайвої ваги і знизити високий кров’яний тиск. Результати багатьох досліджень доводять, що люди, які перебувають у шлюбі, живуть довше одинаків, так як у них більш високий дохід і вони не схильні соціальної ізоляції.

4. Трошки зайвих кілограм

Люди з декількома зайвими кілограмами живуть трохи довше, ніж люди з нормальною вагою, і значно довше, ніж худорляві. Однак дієтологи попереджають, що це теорія не означає, що всім слід негайно набрати 3-4 кілограми. Експерти пояснюють, що зайва вага допомагає в старості впоратися з схудненням і загальною слабкістю організму, і, тим самим, покращує якість життя.

5. Наявність релігійних переконань

На думку деяких учених, віра в Бога (незалежно від конфесії) допомагає поліпшити здоров’я і збільшити тривалість життя. Дослідження за участю пацієнтів, які перенесли пересадку печінки, показали, що у хворих «із сильними релігійними переконаннями» було в три рази більше шансів вижити. Імовірно, це пов’язано з тим, що у них більше соціальних зв’язків, а також присутня підвищена здатність справлятися зі стресом.

6. Товариськість

Іноді може здаватися, що здоровий спосіб життя – результат занять спортом, здорового харчування і сну. Це безсумнівно так, але це не єдині чинники. Так, ваш стан залежить від того, наскільки часто ви бачитеся з друзями. Регулярні спільні прогулянки і посиденьки продовжують життя за рахунок зменшення відчуття депресії і стресів. Чим більше у вас друзів, тим більш здоровими ви себе почуваєте.

7. Сміх

Веселі друзі або перегляд комедій не тільки піднімуть вам настрій, але і поліпшать самопочуття. Смійтеся на здоров’я, регочіть, посміхайтеся! Це знизить рівень холестерину, зміцнить імунну систему і допоможе кровоносним судинам працювати краще. Вчені з Норвегії проводили семирічне дослідження і встановили, що ті люди, які частіше сміялися, жили на 35% довше інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *