Чому жінки виносять мозок?

Більшість пар розпадається не через зрад, поганих звичок, фінансових, інтимних або побутових проблем. Найпоширеніша причина розривів полягає в тому, що жінки виносять мозок своїм мужикам, вбиваючи тим самим по відношенню до себе все живе.

Він терпить, зривається, лається, бунтує, а потім йде в ніч або теж в ніч або романтичний вечір до коханки, яка завжди є наслідком, але ніколи – причиною.

Всі мої подруги розлучилися тільки тому, що трахкали своїх чоловіків в голову. На поверхні причини їх розлучень не схожі одна на іншу, але якщо копнути глибше, можна побачити спільне: спочатку чоловік віддалився через те, що на нього тиснули.

Коли я говорила їм, ридаючим від нібито несправедливості чоловіка: «Пригальмуй! Харе! Відчепись від нього!», всі вони відповідали наступне: «Ти просто не розумієш, як це прикро, тому що живеш одна».

Я-то якраз розумію, але тільки не те, що подруги намагалися мені пояснити, а що їм хотіли донести чоловіки, а саме: «Досить ебать мені мозок, сука! Все це дуже погано закінчиться. Зупинись, дорога! Зупинися, поки не сталося страшне».

Рідко яка жінка може зрозуміти значення фрази «ебать мозок». Я – одна з небагатьох, і не тому, що така мудра, делікатна або прониклива. Просто мої батьки ставили перед собою метою виховати, перш за все, незалежної і вільної людини, а не зручну для суспільства курку.

«Ти повинна бути слухняною. Не лізь на рожен. Ти – майбутня жінка», – переконували більшості дівчаток з дитинства. У дорослому житті такі дівчатка будуть спокійно ставитися до того, що на них тиснуть: їх до цього готували, тиск на себе вони не вважають протиприродним.

А раз вони не відчувають тиск на себе, не страждають від нього, то і ситуації, коли такий тиск виходить від них, дівчатка не бачать, не розуміють, не відчувають.

Внутрішні радари цих вчорашніх дівчаток не вловлюють тиск ні в якому вигляді: ні коли воно спрямоване на них, ні коли воно виходить від них.

Мене батьки вчили не поступатися, а відстоювати свої інтереси, не порушуючи при цьому інтереси інших людей. Такі установки більше поширені у вихованні хлопчиків. Напевно, тому я так добре розумію чоловіків.

У результаті такого виховання, я не виношу навіть найменших намірів на те, щоб мене продавити. Коли хтось намагається поелозіть ментальним статевим органом між моїми мозковими півкулями, у мене в прямому сенсі слова піднімається температура. Більше того, мене може вирвати.

Жінки, в переважній більшості своїй, так гостро на спроби тиску не реагують. І це, на перший погляд, добре. Погано те, що, не реагуючи на тиск в свою сторону, не розуміючи, наскільки це неприємно, боляче, жорстоко, вони тиснуть самі.

Здавалося б, у дрібницях. Здавалося б, невинно. Здавалося б, що в цьому такого.

Простий реальний приклад. Дружина чекає чоловіка з роботи, приготувала вечерю. Чоловік приходить, вона радісно накриває на стіл: скучила, сама хоче їсти, але терпіла, чекала його.

Чоловік йде у ванну мити руки і там зависає на поштовху з телефоном: читає стрічку «Фейсбуку» або грає в «пташок». З кухні доноситься: «Зай! Вечеря – на столі! »« Зая»продовжує сидіти на поштовху, і він має на це право.

Може бути, це його єдині 10 хвилин усамітнення за останні 24 години. А, може, його все дістало. Може, він встав під душ, закрив очі і змиває з себе всю долбежку робочого дня.

А курка за дверима не вгамовується: «Зая! Охолоне!» Оладух намагається відбитися словом: «Ідуу!»Але курка не може чекати: у неї, сукаблять, остигає. І вона кричить: «Зай! Ну, остигає ж! Що ти там робиш?!»

Наполегливе пернате не має в планах нічого поганого. Навпаки: вона намагалася, чекала і щиро хоче, щоб чоловік поїв гарячої їжі, а не охололи помиїв. А чоловік у цей час хоче одного – вбити дуру, яка виносить йому мозок своїм «охолоне».

Інший приклад: нарешті, субота. Чоловік поснідав, а тепер хоче лежати на дивані. Хто скаже, що він не має на це права? Звичайно, дружина! Вона, рідна!

Курка вважає, що відпочивати треба активно або, принаймні, тягнутися в «Ашан» за продуктами на тиждень. Жінка хоче як краще: щоб чоловік не валявся овочем, відрощуючи пузо, а рухався з користю для здоров’я. Або вона хоче економити сімейний бюджет, закупити на тиждень в дешевих супермаркетах, а не кожен день в дорогому біля будинку. Хто звинуватить її в тому, що вона погана і хоче зла? Ніхто. Хто її в цей момент ненавидить? Чоловік, з якого курка тягне жили зі своїм активним відпочинком або «Ашан».

Це жінка думає, що робить все на благо і «для сім’ї». Насправді, цієї довбання вона сім’ю руйнує.
Якщо ти говориш людині одне і те ж кілька разів, розраховуючи вичавити з нього потрібну тобі реакцію, це означає, що ти ебешь мозок.

І нехай чоловік відмовчується, нехай навіть тобі поступається, що не тіште себе ілюзією: ти не відаєш, що твориш, дура. Ти сама риєш могилу вашим відносинам.

Тиск, довбання, винос мозку – як хочеш назови – це завжди моральне згвалтування. Це ти думаєш, що нічого такого немає в тому, що ти три рази покликала вечеряти. Насправді, ти зробила моральне насильство над чоловіком, яке вбиває не те, що його любов до тебе, а скільки-небудь людське ставлення.

Коли ти його довбаєш, ти не є для нього коханої або маленькою дівчинкою чи як там ще він тебе називає. Ти стаєш для нього тварюкою, яку він хоче уебать з ноги в живіт. І тільки виховання заважає йому це зробити.

З ноги він тебе, швидше за все, не уебет, але рано чи пізно зіллє. У цьому можеш не сумніватися. Він може дожити з тобою під одним дахом до глибокої старості, але в душі поставить між собою і тобою такий високий паркан, через який ти ніколи не перелізеш. І будете ви сидіти під одним дахом – два чужих і чужих людини, яким просто нікуди подітися одне від одного.

Якщо ти перебуваєш у відносинах з людиною, приймай його бажання. Не можеш прийняти? Розставайся. Але те, чого робити категорично не можна, – це продавлювати.

Дівчатка, ви не винні в тому, що вас виховали, що не навчивши гостро відчувати тиск. Навпаки: вас цілеспрямовано вчили на нього не реагувати. Але раз не вмієте, послухайте мене – людини, яка відчуває тиск і, може бути, навіть занадто гостро. Це так боляче, так принизливо, так нестерпно, що жодна любов – якою б сильною вона не була – не виживе.

Один раз сказала? Промовчав? Заткнись, дура. Не можеш? Йди. Тільки не винось мозок. Будь ласка.

Любити – це, перш за все, жаліти, а не насильно ощасливлювати у спробі «дійти до самої суті».

Дівки, а ви часто мозок виносьте? З яких приводів? Пацани, а вам? Довго плануєте це терпіти?

2 thoughts on “Чому жінки виносять мозок?”

  1. Добрe, а що ж робити жінці, коли ти, наприклад, просиш свого чоловіка покосити траву пeрeд ворітьми, а він цього нe робить? Брати косу і косити самій, чи нeхай бур’ян заростe так, щоб всі люди в сeлі пальцями почали тикати (при тому, що всі, навіть дачники, вжe повикошували, нe викосино лишe у алкашів). Так цe тільки один момeнт, а ііх таких куча. Я й так задовбалась всe робити сама, я ж нe бeзкінeчна. Мого чоловіка мати така замучeна від роботи, щe й інвалід другоіі групи. Вона кажe “мeні з ними як лаятись, то кращe я зроблю сама”. І рeзультат – вимучeна, вироблeна. Мeні спіткати іі долю своіім “нe виношуванням мозгів”, чи як розірвати цe замкнутe коло, щоб і моіі діти, а в мeнe два хлопці, нe виросли такими (старший вжe аналог папи, у відношeнні чоловічоіі роботи по дому)?Як нe загнуться самій, при цьому, “нe виносячи чоловіку мозок”?

  2. “Любити – це, перш за все, жаліти”, клас, тільки нас чомусь чоловіки нe хочуть жаліти. Чоловіки люблять сeбe більшe всіх і цe факт, навіть власні діти нe в конкурeнцііі. Який вихід, мовчки всe тягнути на собі?Розлучатись вжe пізно, всe дужe зав’язано, нe впeвнeна, що зможу сама підняти дітeй. Як змінити ситуацію?Раз сказала, 0 рeакцііі, о більшe нe займає, то й класно, значить зробить сама….. От так. Як жe бути?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *