6 видів захисних рукавичок для різних робіт

Кожна четвертий виробнича травма ранить долоні і пальці, потрібні ефективні засоби захисту – це зрозуміло всім. Але разом зі складністю виробництв неухильно зростає і їхня культура – так що звичні брезентові рукавиці, «універсально» вживані як для монтажних робіт, так і для прибирання сміття, поступово поступаються місцем сучасним, зручним, призначеним, кожна модель, для конкретної діяльності, рукавичок – що підвищує і якість самих робіт.

Для загальновиробничих робіт призначені трикотажні захисні рукавички бавовняні, нейлонові з покриттям з поліуретану і нітрилу. Рельєфне покриття з латексу рукавичок забезпечує мокрий і сухий захоплення на слизьких поверхнях, захист при роботі зі склом.

Рукавички на бавовняної основі з повним або частковим покриттям з полегшеного жовтого нітрилового каучуку можуть бути з трикотажною або твердої манжетою (краги). Руки в них добре вентилюються. Зносостійкість нітрилу (використовуваного також при виготовленні автошин) багаторазово вище, ніж у брезентових рукавиць, він оберігає від масел, нафти, розчинників. Рукавички можна мити і прати вручну і в машині.

Рукавички трикотажні, покриті ПВХ володіють аналогічними захисними якостями, міцністю і ергономічністю, нефтемаслостойкі, крім того морозостійкі, утеплені підкладкою з акрилу з начосом.

Спілка – це груба яловича шкіра, дуже стійка до проколів, зносу і розриву при розтягуванні. Добре захищає від підвищених температур і дрібних бризок розплавленого металу.

Декілька зелених трендів, які сколихнули світ за останні 10 років.

Руки в шкіряних рукавичках більш чутливі, ніж в спилковий, хоча міцність трохи нижче. Тому для загальновиробничих, будівельно-монтажних, навантажувальних робіт роблять рукавички комбіновані з різнокольорової меблевої або фурнітурної шкіри з тканиною, трикотажем або спилком.

Новий матеріал Taeki 5 (волокно високої полімеризації) забезпечує найвищу ступінь захисту від порізів, з нього роблять відмінно облягають руки трикотажні рукавички з поліуретанової долонею. Застосовуються при монтажних роботах, в металообробці.

Крім того, для різних видів робіт призначені хімічно стійкі рукавички товщиною 0,45 мм з внутрішнім бавовняним напиленням: нітрилові рифлені в 5 разів міцніше гумових; побутові латексні; виготовлені зі спеціально розробленого з’єднання неопрена з латексом. Є також неопренові рельєфні, товщиною 0,7 мм, холодостійкі, і лабораторні нітрилові (неопудренниє).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *