6 секретів жестикуляції успішних людей

Які жести допомагають заслужити повагу оточуючих і демонструють спокій і впевненість? Жанін Драйвер, експерт в галузі мови рухів тіла, відкрила 6 секретів жестикуляції, які використовують для створення іміджу найуспішніші люди.

1. Підтримуйте підборіддя

Цей жест ми часто спостерігаємо у сильних світу цього. Його можна побачити на плакатах Хіларі Клінтон.

Ще один приклад – Стів Джобс на обкладинці його біографії. Це поза мислителя, жест, який говорить: “Коли настануть важкі часи, я прийду з потрібним рішенням!”

2. Не підтискайте губи

Закушуючи і підсмикуючи губи, ви демонструєте співрозмовнику власну нещирість, ніби ховаєте щось за спиною. Часто люди роблять це, коли говорять неправду або намагаються приховати емоцію, ділитися якої для них надто дискомфортно. Таке мімічне рух викликає в оточуючих недовіру.

3. Складайте пальці рук в “піраміду”

Торкайтеся подушечками пальців однієї руки подушечок пальців іншої руки, складаючи з долонь “піраміду”. Цей жест демонструє компетентність і влада. Його часто використовують Опра Уїнфрі і Дональд Трамп.

Бараку Обамі властивий модифікований варіант цього жесту, ніби він тримає невидимий баскетбольний м’яч, і його жест висловлює скоріше співчуття.

4. Слідкуйте за нахилом голови

Ніколи не повідомляйте важливу інформацію з нахиленою в бік головою – людям здається, що Ви самі не вірите то, що говорите.

Якщо Ви не проголошуєте чогось важливого, а просто розмовляєте, можете нахиляти голову, однак майте на увазі важливість спрямування. Схиляючи голову вправо Ви виглядаєте привабливіше. А при нахилі голови вліво – розумніший.

5. Схрещує руки на грудях

Ви вже чули, що схрещуючи руки Ви виглядаєте більш стриманим. Це дійсно так, але тільки в тому випадку, якщо спілкується з Вами людина не знає Вас. А якщо Ви серед друзів – схрещуйте на здоров’я!

Це може допомогти Вам розібратися в проблемі, тому як це дія залучає обидві сторони Вашого тіла, а значить – активізує роботу над завданням логічного лівого і креативного правої півкулі головного мозку. Дослідження свідчать про те, що схрещування рук збільшує ймовірність успішного вирішення складних задач.

6. Не морщьте ніс

Зморщування носа навіть при сміху – це універсальне вираження відрази і несвідомо сприймається оточуючими саме як неприйняття.

Жінці, яка має таку мімічну звичку, навряд чи вдасться витягнути чоловіка на друге побачення. Адже чоловік не повірить її словам про те, що він їй подобається, і навіть не розумітиме причину своїх негативних відчуттів.

Варто відстежити в своїй міміці цей рух і позбутися його, і люди будуть почувати ваше розташування. В цьому чарівна сила мови рухів тіла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *