5 золотих заповідей східної медицини

На Сході кажуть, що краще підтримувати здоров’я, а не лікувати його потім. Природно дітей привчають дотримуватися 5 простим правилам турботи і профілактики здоров’я.

ЗАПОВІДЬ 1. Розчісуйте волосся

Можна розчісувати руками або масажною гребінцем, рухами від лоба по всій довжині волосся на маківці і так близько 100 разів. Рухи повинні бути неспішними і легкими. Така вправа масажує точки на голові, полегшує біль і знімає стрес, покращує кровообіг і тиск. Як правило така вправа рекомендується з ранку.

ЗАПОВІДЬ 2. Розтирайте особа

Розігрійте долоні, поки вони не стануть теплими, покладіть їх на обличчя, щоб середні пальці стосувалися бокових частин носа. Ніжно масажуйте шкіру обличчя, рухаючись вгору до чола, потім переходячи на щоки. Рекомендоване виконання вранці за 30 або 40 разів. Масаж точок особи нормалізує кров’яний тиск, активізує роботу головного мозку і допомагає при зморшках.

ЗАПОВІДЬ 3. Упражняйте очі

Міцно закрийте очі, стисніть їх і швидко їх відкрити.

Поступово повертаючи очні яблука зліва направо (14 разів) , потім справа наліво (14 разів). Також вправи покращують не тільки зір, але і сприятливо діють на печінку.

ЗАПОВІДЬ 4. Простукивайте вуха

Прикрийте вуха руками (долонею) і 12 разів постукайте трьома середніми пальцями кожної руки по потилиці. Потім, притискаючи вказівний палець до середнього, пощолкайте їм по потилиці з характерним звуком. Зробіть також 12 разів. Вправа добре вранці або коли виникає втома. Даний масаж допомагає при дзвоні у вухах, запамороченні і захворюваннях вух. Покращує слух і пам’ять.

ЗАПОВІДЬ 5. Масажуйте живіт

Приготуйтеся, що для цього треба розтерти долоні, щоб вони стали теплими, покладіть їх на пупок. Масажуйте живіт круговими рухами за годинниковою стрілкою (36 кіл), потім в іншу сторону, поступово збільшуючи, а потім зменшуючи радіус (теж 36 кіл).

Ця вправа покращує перистальтику кишечника, сприяє диханню, запобігає застій їжі в шлунково-кишковому тракті, покращує травлення, попереджає і виліковує шлунково-кишкові розлади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *