5 жіночих помилок, які заважають стати щасливою

За статистикою тільки 8 відсотків жінок, що живуть у шлюбі більше 15 років, вважають себе по-справжньому щасливими. Цифри не дуже оптимістичні, чи не так? Сам собою напрошується питання: а як же почуваються інші дами, в тому числі і ті, які ще незаміжня? Правда у останніх, принаймні, зберігається надія на майбутнє заміжжя, яке обов’язково має принести щастя.

Хтось із них обов’язково потрапить в ті 8 відсотків щасливців, а решті, мабуть, належить відчувати незадоволеність і невдоволення своїм шлюбом. А між тим, психологи вважають, що жінки здебільшого самі винні в своїх нещастях. Бо якби вони не здійснювали одні й ті ж типові помилки, їх особисте життя було б куди більш райдужною.

Ось 5 найпоширеніших жіночих помилок:

Помилка 1. Режим очікування

Як не дивно, шлях до першої, найголовнішою помилку, починає формуватися ще в дитинстві. Всі дівчатка люблять казки, і частенько ототожнюють себе з їх прекрасними героїнями – принцесами і феями. А всі ці персонажі молоді і красиві і знаходяться в очікуванні дива, яке в казках обов’язково відбувається.

Роки йдуть, маленькі любительки казок виростають і перетворюються на юних красунь і починають копіювати поведінку улюблених персонажів – сидять і чекають, коли сотні прекрасних, благородних, наділених самими чудовими якостями принців почнуть битися за володіння їх серцями. В нестерпному чеканні проходять роки і жінка починає розчаровано зітхати, що мовляв перевелися принци.

Більшість дівчат поводяться так, як ніби їм нікуди не потрібно поспішати. І в цьому вони абсолютно не праві. Тому що найбільш затребувана категорія жінок, яких чоловіки схильні розглядати як наречених, знаходиться у віці від 18 до 30 років. Саме в ці роки у дівчини великий простір для вибору і найбільше шансів укласти щасливий шлюб з хлопцем, який або є її ровесником, або трохи постарше.

Але якщо дівчина зволікає і займає вичікувальну позицію, то після 30-ти ситуація починає стрімко змінюватися. Звичка прискіпливо оцінювати чоловіків залишається, а між тим принци починають поглядати в бік більш молодих дам. І тут панянка спохоплюється і вирішує вийти заміж буквально за першого зустрічного.

Помилка 2. Культ молодості

Багато жінок, переступивши тридцятирічний рубіж, починають відчувати себе ледь не бабами. Починається погоня за вислизає молодістю, жінка молодиться усіма силами. У хід йдуть дорогі косметичні процедури, заняття всілякими видами фітнесу і навіть пластична хірургія.

Есди жінка не бажає вести себе згідно своїм рокам і старанно в усьому наслідує зовсім зеленої молоді, одягається, відвідує ті ж клуби і тусовки, це дуже велика помилка. У такої молодящейся особи завжди є шанс на те, що на її бездоганний моложавий вид клюне велика риба у вигляді завидного нареченого. Але нехай вона не спокушається, тому що чоловіки, чиє естетичне сприйняття жіночої краси заточене виключно під юність, через кілька років обов’язково почне озиратися навколо в пошуках більш молодий супутниці.

Помилка 3. Чоловік – “пластир”

Здійснилося – вона нарешті зробила свій вибір. Але через деякий час зрозуміла, що зробила фатальну помилку – вибрала не того чоловіка. Її чоловік схожий на неякісний пластир, весь час “відклеюється”. Він постійно звинувачує її у всіх смертних гріхах: і господиня то вона погана і вага у неї занадто великий, мама, зростання, національність – все не відповідає його ідеалам.

І тут замість того, щоб поки ще молодість і краса залишаються при ній, вона знову займає вичікувальну позицію і нічого не вживає. І якщо забариться ще пару-трійку років, то образливі слова чоловіка-пластиру: “Подивися на себе, кому ти потрібна!” – Дійсно стануть гіркою дійсністю.

Помилка 4. Бажання зробити з чоловіка ідеал

Скільки жінок стало б набагато щасливішим, якби вони перестали намагатися переробити своїх чоловіків. Так, в процесі сімейного життя виявилося, що він мало чим схожий на казкового принца: і шкарпетки розкидає, і хропе ночами, і по господарству не допомагає, і грошей в будинок приносить не достатньо. До речі, грошей ніколи не буває достатньо, ви що-небудь чули про це?

І сімейне життя перетворюється для жінки в вічне поле битви зі своїм судженим. Вона постійно бурчить, а він замість того, щоб прислухатися критиці своєї благовірної і почати вдосконалитися, просто намагається поменше бувати вдома. В результаті чоловік може просто не витримати і втекти до іншої, менш склочною і невибагливою дамочці. І нехай навіть вона буде менш красива, але зате з нею він буде відчувати себе комфортно.

Помилка 5. Прагнення заповнити собою весь його світ

Бажання тримати чоловіка на короткому повідку, бути постійно з ним поруч, контролювати кожен його крок може буквально звести з розуму самого терплячого і люблячого чоловіка. Через деякий час він просто знемога в шлюбі і шукатиме рятівні лазівки, щоб вибратися з шлюбної пастки. У цій ситуації чоловік зовсім не обов’язково покине назавжди свою дружину, але коханку завести цілком може.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *