Як заробляти на життя, не працюючи?

Хтось одного разу сказав, що робота для нього – це щось, що він робить, віддаючи перевагу при цьому робити що-небудь інше. Більшість людей саме так і уявляють собі роботу. Для них це заняття, до якого не лежить душа, заради заробітку, компенсуючого витрачений час і забезпечує купівлю речей, які роблять нас щасливішими. Людина щаслива, коли робить те, що йому подобається, і ще отримує за це винагороду.

В дитинстві вас, напевно, запитували: “Ким ти хочеш бути, коли виростеш?” Що ви відповідали? Чи був ваш відповідь щирим, висловлював чи справжнє бажання або ви орієнтувалися на очікування дорослих? Вибрали ви місце роботи і кар’єру відповідно до своїх власних бажань або за вас прийнятті рішення інші?

Щоб зрозуміти, щасливі ви чи ні, достатньо поставити собі одне важливе питання: «Ким я хочу бути?” Швидше за все, ви скажете, що б ви хотіли робити, ніж ким би хотіли бути. Ось чому багато людей не задоволені своєю кар’єрою або роботою. Вони переплутали поняття «робити» і «бути». Ми пов’язуємо себе з тим, що ми робимо, а не з тим, ким є. Тому ми і називаємо себе лікарями, секретарями та програмістами.

Якщо ви виконуєте якусь роботу, встановлюєте які-небудь відносини з іншими або здійснювали якісь зусилля в життя і при цьому не впевнені, яку користь можете витягти, ви навряд чи проявите ентузіазм, наполегливість і захопленість.

Люди здійснюють найбільшу помилку, коли ставлять перед собою недосяжні цілі або коли очікують багато за дуже короткі терміни. Звичайно, ви можете багато чого досягти, але для початку постарайтеся домогтися чогось, на що ви точно здатні. Ви не станете олімпійським чемпіоном з лижного спорту до тих пір, поки не здійсните основну мету: навчитися кататися на лижах.

Як заробляти на життя?

За допомогою захоплення і сильного бажання домогтися того, чого хочемо, ми вибудуємо іншу систему причин і наслідків. Як тільки ця природна, наукова система причин і наслідків вступить в дію, прекрасні можливості не змусять себе чекати. Це дозволить нам домогтися здійснення цілей з найменшими зусиллями.

Давайте знову повернемося до прикладу людини, яка бажає стати всесвітньо відомим чемпіоном з лижного спорту. Коли він зосередить всі свої помисли на лижній кар’єрі, перед ним одна за одною будуть вставати нові цілі. Він все більше і більше почне розширювати мережу контактів і можливостей. В результаті він крок за кроком буде наближатися до кар’єри лижника.

Таким чином, для того щоб цей процес пішов автоматично, необхідно спочатку неабияк потрудитися. Однак, набираючи професійну силу, людина цей продовжує ставити перед собою цілі, що не дозволяють йому зупинятися на досягнутому.

Такий шлях до великого успіху: ми повинні рухатися вперед і тільки вперед, не втрачаючи завзятості та прагнення до праці. В кінці цього шляху нас обов’язково чекає нагорода, оскільки кожна нова і більш висока мета рано чи пізно досягається. Саме так приходить успіх.

Набуті навички не відразу стають автоматичними. Для цього необхідні час і працю. Але коли це станеться, ми помітимо, що притягуємо до себе щасливі можливості, в тому числі й ті, про які спочатку навіть і не мріяли.

Якщо говорити про лижному спорті, то основними навичками досвідчений лижник володіє автоматично. Те ж саме можна сказати і про можливості. Спортсмен довго тренується, перш ніж досягти рівня автоматизму, необхідного в кар’єрі, і незабаром починають з’являтися нові чудові можливості.

Ми часто чули розповіді про людей, перед якими раптово відкривалися неймовірні можливості. Завдяки їм ці щасливці змогли здійснити такий стрибок вперед, на який і не сподівалися. Так народжуються переможці.

На них працює сам настрій на перемогу. Невдахи надто стурбовані власними скаргами, занадто повільно бредуть до дверей, що відкривається в світ разючих успіхів.

Спортсмен-лижник працює день у день. Кожен його день просякнутий захопленістю і пристрастю. Тому будь-яке тренування, нехай навіть сполучена з труднощами і ризиком, для нього – свято. Просуваючись вперед до наміченої мети, він набуває і вболівальників, і нагороди.

Хоча ви можете вважати, що лижний спорт найцікавіший серед інших видів роботи, деякі люди знаходять велике задоволення від роботи з іншими людьми. Радісний азарт, стрибок до успіху властивий всім людям, які пов’язують свою кар’єру з тим, що дає їм відчуття значущості та відповідальності.

Багато хто не може переконливо відповісти на питання про свої таланти. Чому? Та тому, що у них не було часу об’єктивно оцінити, в чому вони досягають успіху і чому вони роблять те, що роблять.

Ми повинні чітко визначити свої навички та таланти, щоб відшукати їм застосування у своїй роботі і в повсякденному житті.

Ми в змозі виявити ці навички, якщо пригадаємо, які почуття відчували в минулому, коли домагалися успіху?

Чи важливо це було для нас? Наскільки сильно було ваше бажання виконати ту роботу і знову вкусити успіху? Зважилися б ви зробити це знову, якби випала нагода?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *