5 причин появи нездорового апетиту

Найчастіше хочеться перекусити чим-небудь не дуже корисним після пережитого стресу або емоційної напруги. Але буває, апетит з’являється без особливих на те причин, і відбувається це регулярно. Медики називають п’ять головних причин несподіваної появи почуття голоду, і у всіх п’яти випадках варто подумати про усунення першопричини або деякої корекції способу життя.

Вагітність

Несподіване відчуття голоду часто з’являється у вагітних жінок. Апетит виникає миттєво, іноді хочеться побалувати себе чимось зовсім несподіваним. Своєму лікареві варто розповісти про такі «атаках» апетиту, щоб не набрати до кінця терміну занадто багато зайвої ваги.

Менопауза

У жінок до появи почуття голоду в самий невідповідний момент призводять гормональні скачки, пов’язані з менопаузою. В даному випадку також необхідно радитися з доктором з приводу дієти, щоб не стати заручником свого апетиту.

Антидепресанти

Якщо ви боретеся з симптомами депресії за допомогою спеціальних препаратів, будьте готові до несподіваного появі апетиту.

Недосипання

Медики стверджують, що недосипання безпосередньо пов’язано з переїданням. Кожна ніч, в яку ви не встигли якісно відпочити, змусить вас вжити на 300 калорій більше.

Вечірні новини

Якщо ввечері ви подивилися новини та перейнялися повідомленнями про важкий економічний стан, до ранку організм буде налаштований на майбутні випробування і зажадає зайву порцію «про запас». Доведено, негативно забарвлені новини в галузі економіки та фінансів змушують громадян купувати більше продуктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *