Вчені навчилися читати думки на відстані?

Це неймовірне відкриття недавно зробила група вчених з Індії та Франції. З невеликого за кількістю населення містечка, що займає крихітне місце в індійській республіці, було просто вислано лист до Франції за підписом добровольця з місцевої провінції.
Інформація листа була передана виключно за допомогою розуму і невеликого спектра технологічних пристроїв, що працюють по супер сучасним методикам.
За повідомленнями західноєвропейських засобів масової інформації, технологічним пристроєм був звичайний в конструктиві модуль, спеціально призначений для ЕЕГ в умовах поліклініки на предмет встановлення електричної активності в головному мозку. Одержувачем не було розшифровано самостійно відправлене йому ж інформаційне повідомлення. Як пізніше стало відомо, воно містило простий вітальний текст.

Потім групою дослідників був проведений альтернативний експеримент із залученням молодих людей, належних отримати на руки вітальне повідомлення у вигляді листа. Як це не здасться дивним, але цей випадок став єдиним з числа інших, коли люди переслали один одному повідомлення, використовуючи з цією метою головний мозок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *