5 ознак сексуальної привабливості

Якщо сказати, що на основному інстинкті тримається весь людський рід, то це не буде перебільшенням. Але кожну жінку окремо цікавить насамперед особисте життя.

А в ній важливо, наскільки ви привабливі для сильної статі і на чому будується те саме тяжіння, проти якого ніхто не може встояти. Зовнішні дані, молодість і догляд за собою дають лише первинний результат, але справжня привабливість сильніше краси, розуму і інших переваг. Чоловіки шукають її в жінках, а жінки шукають шляхи, як стати найбажанішою на світі.

Самопрезентація

Зовнішній ефект, на який ми робимо ставку, чоловіки розуміють зовсім по-іншому. Комусь здається, що треба бути довгоногою блондинкою, хтось приховує недоліки фігури і зморшки, хтось худне і працює над гардеробом. Це не матиме результату, якщо ви самі в це не вірите. Ми шукаємо ідеальний образ замість того, щоб подати себе. Кожна жінка знає і свої недоліки, і гідності, але намагається приховати перші і забуває про друге. Чоловіки якраз тонко відчувають, коли жінка здається собі незручної, але зате гостро реагують, якщо вона в захваті від своїх ніг, усмішки і нової сукні.

Дослідження: опитування на французьких пляжах показав, що дівчат з татуюваннями чоловіки вважають більш доступними для сексу, але менш підходящими для серйозного захоплення.

Спілкування

Це той самий шарм і чарівність, які працюють навіть тоді, коли показати більше нічого. Тут у кожної свої сильні сторони – погляди, сміх, гумор, темперамент, уміння слухати, робити компліменти або залучати своєю сором’язливістю. Спроби діяти чужими методами – бути надто активною або стримати власний запал – підійдуть тільки для того, щоб познайомитися і дадуть миттєвий, але недовгий ефект. До справжньої сексуальності такі методи не мають ніякого відношення.

Дослідження: професор фінського Університету Турку Маркус Рантала показав чоловікам 52 фотографії жінок, яким було введено гормон, що виділяється при стресі. Чоловіки обрали тих, у яких рівень гормону був менше.

Активність

Нам радять не сидіти на місці в очікуванні щастя, але що це означає – доводиться розуміти на досвіді. Звичайно, щоб зустріти принца на білому коні, треба хоча б вийти з дому, але можна обійти всі заклади в місті, але так і не зустріти свою мрію.

Справа в тому, що чоловіків приваблює справжня жага життя і вражень, а не надумана політика заявляючи когось у мережі. Сумна дівчина з келихом вина біля стійки бару зацікавить лише ловеласа або маніпулятора. Живому чоловікові потрібна жива жінка, що не вмираюча від туги, а що вміє радіти, мріяти і діяти.

Дослідження: Американець Блейк Істман – фахівець з вивчення мови тіла стверджує, що ресторан – не найкраще місце для побачення. Вибір партнера відбувається підсвідомо, тому для оцінки потрібно бачити як партнер рухається, жестикулює. Посиденьки за столом до цього не дуже розташовують.

Чуттєвість

Рекомендації по темі залучення чоловіків в основному спрямовані на те, щоб догодити партнеру, коли успіх приходить швидше до тих, хто не бентежиться говорити про свої бажання. Це не означає, що на першому побаченні треба розповідати про свої пристрасті в ліжку, але розслабитися в його суспільстві, показати свої слабкості і віддати йому ініціативу можна. Чоловікам подобається відчувати себе хорошими коханцями, але їм часто невтямки, чого саме хочуть від них жінки.

Дослідження: Тільки 28% жінок закохуються на першому побаченні, серед чоловіків таких романтиків майже 50%!

Жіночність

Навчитися відчувати свою жіночу природу досить непросто. Одягатися яскраво, не боятися порушити правила, виглядати занадто гарною, виділятися, залучати увагу – це означає цінувати прагнення прикрашати себе і радіти цьому.

Дівчина, яка заперечує свою жіночність, може стати чоловікові одним. Можливо, сексуальним партнером, але не об’єктом інтересу. Коли в житті є чоловік, якому хочеться подобатися, ці бажання оживають, але добре, коли їх не засувають на задній план і в інший час. Адже для сексуальної привабливості подобатися треба самій собі. Каблуки, панчохи, спідниці, сукні – речі не тільки для парадних виходів.

Дослідження: в період овуляції у жінок підвищується бажання носити речі червоного і рожевого кольору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *