5 міфів про любов

Міфи міцно увійшли в наше життя і, не дивлячись, що за вікном вже 21 століття, ми, мимоволі, продовжуємо їм вірити. Давайте розберемося в тому, що важливо, а що віджило своє.

«Б’є – значить, любить» або «Ревнувати – корисно» – ці та інші міфи досі популярні. І хоча зараз громадська думка не так тисне на нас, як раніше, тим не менш, до цих пір на нас впливають безліч заборон. Чи є актуальними всі ці правила і заборони в наш час?

Все тільки для красивих?

З усіх бігбордів дивляться усміхнені моделі. Ну а ти зовсім не схожа на них: маленькі груди, не такі довгі ноги і присутній целюліт! Мимоволі ти починаєш комплексувати з приводу своєї зовнішності і починаєш уникати знайомств? А адже чоловіки запевняють, що краще будувати відносини з чарівною, впевненою в собі, а значить, щасливою жінкою. Стань такий!

Бути завжди разом?

Ще один міф – чоловік і дружина повинні мати одне хобі, їздити відпочивати разом, домашні справи робити разом. Може спочатку відносин це й непогано. Але всьому має бути міра і час для себе теж повинна приділятися! Любити людину – це надавати йому час для власного розвитку.

Не можна лідирувати?

«Будь скромною; не дзвони першої; припускайся сексу на першому побаченні». Тут першість дається чоловікові, а лідерство жінки – неприпустимо. Як тут поступити? Все просто! Слухай своє серце і поступай так, як каже твоя жіноча інтуїція.

Соромно бути однією?

Якщо не вийдеш заміж до тридцяти років, то не вийдеш ніколи. А тобі скоро тридцять і ти як і раніше одна… Ми, жінки, істоти занадто емоційні, без любові чахнем. Вихід знайдено – займайся улюбленою справою і будь готовою до головної зустрічі твого життя.

Ревнує – значить, любить.

Ти задоволена, що ревнує він тебе «до кожного стовпа» і вважаєш, що він тебе так сильно любить? Насправді твоїм чоловіком володіє думка: «Моє не чіпай!» Звичайно, трохи ревнощів не завадить. Ну а якщо вона доходить до абсурду – тоді займися своїм партнером і постарайся позбавити його від страхів і невпевненості.

І, як висновок до вище сказаного, слід зазначити, що наше життя – це результат наших дій. Не потрібно дозволяти ні собі, не своєму чоловікові звинувачувати партнера у своїх бідах. Перестань думати, що хтось інший повинен відповідати за твоє щастя. Ніколи не намагайся контролювати або змінювати свого партнера. Краще почни змінювати себе і свої стосунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *