5 кращих подарунків для розумного будинку

Підключені будинки вже тут. Ця нова технологія поступово все більше проникає в наше життя. Навряд чи у Вас достатньо грошей, щоб подарувати кому-небудь цілий смарт-будинок, але існують невеликі предмети, здатні перетворити нудне житло в обитель розумних технологій.

ТЕРМОСТАТ NEST

5 кращих подарунків для розумного будинку

Часом буває дуже складно знайти золоту середину між підтримкою комфортної температури і оптимальними рахунками за електроенергію. Компанія Nest має намір допомогти вирішити цю проблему за допомогою свого розумного термостата, який здатний автоматично підлаштовуватися під переваги користувача. При першому використанні пристрою користувачі налаштовують температуру, але через тиждень термостат вже робить це сам. Google придбала Nest в січні 2014 року, завдяки чому ідея про розумних будинках поширилася ще більше серед широкої аудиторії. У лінійку продуктів компанії також входять сигналізатори диму і веб-камери.

Яка сама приголомшлива душова кабіна від Simon Michel і Steffen Gramsch?

ВЕНТИЛЯТОР HAIKU

5 кращих подарунків для розумного будинку

Компанія Big Ass Fans випустила стельовий вентилятор Haiku, який працює спільно з пристроями Nest і може управлятися через додаток. Налаштуйте швидкість обертання і час, коли Ви хочете, щоб вентилятор вмикається і вимикається – це більше не доведеться робити вручну. Технологія SenseME з вбудованими датчиками руху розуміє, чи є хтось у кімнаті. Якщо ні, вентилятор автоматично вимикається, щоб економити електроенергію.

РОЗУМНА МУЛЬТИВАРКА CROCK POT SMART SLOW COOKER

5 кращих подарунків для розумного будинку

Розумна мультиварка за допомогою програми показує ступінь готовності страви, дозволяє змінювати температуру, вмикати та вимикати пристрій. Коли страва готова, Ви навіть отримаєте про це оповіщення. Як і у Nest, у WeMo є лінійка продуктів, які можна контролювати через один додаток, зокрема це лампочки, кава-машини і веб-камери.

СМАРТ-ЗАМОК KEVO

5 кращих подарунків для розумного будинку

Подарунок відмінно підійде для друга, який постійно втрачає ключі. Смарт-замок Kevo від компанії Kwikset може відкривати двері за допомогою одного дотику пальця. Bluetooth-технологія визначає, коли поблизу знаходиться перевірений смартфон і дозволяє відкрити двері без ключа. Замість смартфона можна використовувати Bluetooth-брелок для ключів. А мобільний додаток Kevo дозволяє відправляти електронний ключ на будь-який інший смартфон, коли потрібно дати тимчасовий доступ до будинку іншим людям, щоб не ховати ключ під килимком.

ТРЕКЕР СНА AURA ВІД КОМПАНІЇ WITHINGS

5 кращих подарунків для розумного будинку

І хоча на ринку є багато пристроїв, які відстежують режими сну, їх потрібно надягати. Aura ж моніторить сон за допомогою датчика, що розміщується під матрацом і взаємодіє з пристроєм біля ліжка, яке звуком і світлом будить користувача. Датчик відстежує фази швидкого сну, пульс, температуру і рух, і будить людини, коли той перебуває на стадії неглибокого сну. Дані передаються в додаток на смартфоні, де можна подивитися, яким був сон. Aura також має програми для полегшення засипання і короткого денного сну, після якого Ви будете почувати себе бадьорим, а не втраченим.

БОНУС: побалуйте себе

В залежності від Вашого кабельного та інтернет-провайдера, у Вас може бути можливість самостійно зробити свій будинок розумним. Безкоштовний додаток U-Verse від AT & T дозволяє записувати програми з телевізора. Apple, схоже, теж збирається випустити свою власну технологію для розумного будинку – HomeKit, в якій Apple TV буде керувати всіма функціями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *