5 ідей, як інвестувати в себе кожен день

Інвестиції у самого себе – це те, що нам всім треба займатися кожен день. Все, що покращує наші таланти і вміння, варто того, щоб це робити. Пропонуємо вам п’ять практичних порад, які навчать вкладати час і гроші в самого себе.

1. Навчальний план

В першу чергу складіть ваш особистий навчальний план. Визначтеся, які навички ви хочете розвивати найбільше, як це краще зробити і скільки часу потрібно виділяти для кожного навику щодня.

2. Успішне оточення

Коли ви оточите себе більш успішними і щасливими людьми, ніж ви самі, вам може стати не по собі, так як вони домоглися набагато більшого. Однак у довгостроковій перспективі це окупиться. Досвід інших людей буде давати можливість розвиватися навіть тоді, коли ви, здавалося б, просто розмовляєте.

Як максимально ефективно використовувати час?

3. Комунікативні навички

Щоб бути цікавим для успішних людей і переймати їх досвід, вам потрібно щось запропонувати натомість. Як мінімум, це повинні бути хороші комунікативні навички. І Ваша професія тут не важлива – будь-який чоловік повинен вміти грамотно і цікаво спілкуватися.

4. Курси, книги, подорожі

Вкладайте мінімум 10% свого щомісячного доходу у власну освіту. Це можуть бути курси, семінари, навчальні матеріали поїздки, які допоможуть поліпшити ваші професійні навички.

5. Хобі

Приділяти увагу улюбленому хобі, коли робота займає велику частину дня, не так просто. Але виявивши цікаву для себе діяльність, ви магічним чином зможете завжди знаходити для неї час. Спробуйте заради хобі спати на годину або менше витрачати на нього обідню перерву на роботі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *