13 принципів багатства і любові

Принципи створення багатства і успішних довготривалих відносин з бажаною людиною одні і ті ж.

Висловлю тезисно ці принципи:

 1. Світ будується на відносинах. Хороші відносини ведуть до стабільності і дружбу, погані стосунки — до неповаги і війні.
 2. В силу того, що тіло людини має потребу в задоволенні потреб (тіло треба годувати, поїти, наповнювати киснем, тримати в теплі, чистоті і безпеки, а також виводити з нього шлаки), людина завжди буде в пошуку ресурсів. Хороші відносини — запорука більш легкого доступу до ресурсів.
 3. Ніхто не може володіти всіма ресурсами одночасно. Наприклад, незважаючи на те, що Ротшильди нескінченно багаті, дати душевного тепла вони особисто вам не можуть.
 4. Створення себе, як особистості, яка вміє організовувати емоційну близькість з іншою особистістю, розширює доступ до ресурсів неймовірно.
 5. Емоційна близькість створюється за рахунок бачення потенціалу іншої особистості. Потенціал є у кожного. Відмова бачити потенціал — означає розрив відносин.
 6. Бачить потенціал іншого стає лідером у стосунках. Лідером автоматично вважають того, хто допомагає іншим САМОСТІЙНО досягти ресурсів, щоб їх самооцінка і потенціал зросли.
 7. Щоб бачити потенціал іншого, необхідно розвинути увагу до його потреб і розуміти різницю між потребами і бажаннями. Задоволення бажань розбещує іншого. Допомога в задоволенні потреб розвиває його.
 8. Бачити потенціал — це бачити майбутнє сьогодні. Бачать майбутнє в пошані в будь-якому суспільстві. Яке майбутнє я бачу зараз у цієї людини? — ось головне питання лідера. — Якщо я бачу його провал, він зі мною розлучиться. Якщо я бачу його зростання, він за мене буде триматися. Що я обираю бачити?
 9. Коли людина почне доторкатися до свого потенціалу, його значимість зросте, і треба бути готовим, що він почне досліджувати ваш потенціал. Відкриєтеся для його пильного вивчення, емоційна близькість посилиться. Не дасте собі відкритися, втратите контакт з його душею.
 10. Сила лідера в тому, щоб дозволити іншим бути рівним з собою або вище себе. Створюючи потенціал іншого, треба дійсно бути готовим, що він стане сильним і знайде свободу. Свобода передбачає самостійне існування. Без вас. Сила в тому, щоб відпустити.
 11. Людям потрібно визнання і нагороди за свої заслуги. Так що рано чи пізно до вас повернуться за визнанням. У цей момент настає іспит. Справжнє визнання заслуг викликає вдячність. Фальшиве — відраза.
 12. Створення емоційної близькості подібно дихання — вдих і видих. Вдихни іншого, зрозумій його шлях. Видихни його, відпусти його пройти цей шлях.
 13. Шлях завжди є спіраллю. Ви обов’язково перетнетеся з іншим або на висхідному витку відносин, або на спадному витку. Висхідний виток приносить багатства і стабільність, спадний — бідність і самотність.

Ти — це твоя совість: чому етика визначає нашу індивідуальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *