11 простих і ефективних способів вирішення повсякденних проблем

Сучасна медицина володіє потужним арсеналом засобів, але нерідко наші проблеми можуть бути вирішені за допомогою звичайних речей, які завжди під рукою.

Зрозуміло, якщо з’явилася необхідність в антибіотиках, доведеться піти в аптеку і купити якихось підходящих таблеток. Однак, при виявленні, наприклад, дивних плям на шкірі або виникненні неприємного запаху від ніг, зовсім необов’язково чинити так само. Цілком можна позбавити себе від покупки ліків, скориставшись засобами, які напевно є в кожному домі.

1. Неприємний запах від ніг

У разі виявлення неприємного запаху від ніг, можна протерти їх горілкою і запах повністю зникне. Звучить дивно, проте цей метод працює безвідмовно (до речі, горілка взагалі здатна видаляти небажаний запах з самих різних поверхонь і матеріалів).

2. Головний біль

Дати ефективну відсіч настирливої ​​головного болю допоможе звичайний олівець, затиснутий між зубів. Це засіб перешкоджає непроизвольному щільному стисненню щелеп, звичайному для стану стресу і болю, таким чином дозволяючи уникнути її посилення і принести деяке полегшення.

3. Пухирі (пухирі, заповнені рідиною)

Засіб для полоскання рота може виявитися дуже ефективним при виникненні пухирів. Якщо наносити його на уражені ділянки тричі на день, біль незабаром зникне.

4. Болі в стопі

Від болю в стопах можна позбутися шляхом довільного масажу ніг за допомогою тенісного м’яча. Подібний спосіб дозволяє полегшити також болі в спині. Для цього тенісний м’яч потрібно розташувати між спиною і будь твердою поверхнею (наприклад, стіною), щільно притиснути і протягом декількох хвилин здійснювати кругові рухи.

5. Гикавка

Існує несподівано простий і ефективний спосіб позбутися від невідчепна гикавки. Потрібно всього лише проковтнути чайну ложку цукру – і через кілька хвилин гикавка пройде.

6. Морська хвороба (заколисування в транспорті)

Однією з причин цього вкрай неприємного відчуття є надмірне слиновиділення. Для того, щоб швидко його позбутися, можна пожувати оливку або посмоктати скибочку лимона.

7. Неприємний наліт на поверхні зубів

Сирі фрукти і овочі діють при пережовуванні як зубна щітка. Особливо ефективні яблука. Крім механічного впливу, вони володіють особливими ензимами, що дозволяють очистити поверхню зубів природним шляхом. Цей спосіб насправді виключно ефективний і, до того ж, позбавлений негативних побічних ефектів.

8. Жирна шкіра обличчя

Це засіб може здатися дивним і не дуже приємним, проте потрібно розчавити помідор і розподілити отриману масу по поверхні обличчя. Доведеться потерпіти протягом години і потім змити її прохолодною водою. Численні досліди підтверджують, що помідори – прекрасне натуральний засіб для догляду за жирною шкірою обличчя.

9. Бородавки

Недавні дослідження показали, що чудовим засобом для позбавлення від бородавок є … клейка стрічка, іменована останнім часом скотчем. Потрібно відрізати шматочок стрічки і наклеїти його, повністю закривши бородавку. Кожні три дні потрібно відклеювати стрічку, щоб видалити омертвілу шкіру і потім замінювати новою. Бородавки зникнуть в найкоротший час.

10. Роздратування в щоденних транспортних пробках

Нещодавно проведені дослідження привели вчених до досить забавних висновків: використання жувальної гумки зі смаком перцевої м’яти або кориці підвищує психологічну стійкість і зменшує наше роздратування в щоденних поїздках на роботу і назад. Засіб ефективно не для всіх, але в кожному разі це краще, ніж сидіти в пробці і проклинати весь світ.

11. Садна і порізи

Посипавши садно або невелику рану товченої гвоздикою, можна запобігти її зараження і запалення. Тим, кому це здасться недостатнім, корисно знати, що гвоздика здатна також полегшувати біль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *