Як люди маскують брехню?

1. Якщо у людини неприємний запах з рота (<- шлунка), він з’їдає жуйку і чистить щоранку зуби. Ніхто йому не каже, що неприємний запах з’являється від процесів гниття в шлунку.

2. Якщо у людини неприємний запах від тіла, він чи вона користуються туалетною водою / духами. Вони сподіваються замаскувати те, що відбувається з ними всередині і отруює весь організм. Тіло ж намагається звільниться від токсичних речовин через піт.

3. Люди, часто страждають ожирінням. І замість того, щоб очистити своє тіло від шлаків, вони намагаються знайти такий одяг, який сховає їх недоліки. За однією з легенд, одяг з’явилася тоді, коли люди стали вживати неприродну їжу.

4. На прилавках магазинів лежать різні частини від трупів корів, свиней, баранів, кроликів… Труп перейменували в м’ясо, наклеїли барвисту етикетку і оголосили на весь світ, що м’ясо необхідно їсти всім, тому що там є незамінні елементи і білок… І люди повірили.

6. Дітей посилають в школи на 10-20 років. В основному їх там вчать слухатися, зубрити, повторювати одні й ті ж слова і карають, якщо ті не хочуть щось виконувати. Так виховують рабів.

7. Для людей придумали приховані податки – податок з з / п, страховка, пенсійний внесок, оплата за квартиру, енергію, воду, (+ інтернет, телефон, тв). Придумали різні свята, де люди могли б витратити свої заощадження. Все це для того, щоб людям вистачало грошей поїсти на 1 або пару місяців … і їм знову треба було йти на роботу. Так кожна батарейка підживлює величезний механізм (згадайте фільм Матриця).

8. Щоб люди цього не розуміли, їх одурманюють алкоголем, тютюном, накротікамі, мед. препаратами… їм втовкмачують різні факти через ЗМІ…

…продовжувати можна нескінченно… але краще Вам самим задуматися про Світі в якому ми живемо… Нікого не слухайте, просто спостерігайте за тим, що відбувається навколо і ставте собі запитання…- чому так відбувається?

P.S.

Я не п’ю і не курю;

Я не дивлюся телевізор;

Я не їм м’ясо;

Я не користуюся дезодорантом (до духів це відношення не має) і не жую жувальні гумки;

Я не користуюся фармацевтичними препаратами для лікування хвороб;

Я не працюю з недавнього часу і уколюю, працюю на благо суспільства і своєї сім’ї, а не держави (на пенсію працювали раби).

Денис Мінін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *