10 кращих аніме для самураїв

Самураї завжди були центром оповідання історій та ці 10 аніме чудово це показують.

Для японців самураї є однією з найважливіших частин їх історії. Тому вони є одним із найяскравіших джерел натхнення для японських художників та режисерів. Вони адаптують самурайську культуру та історію у своїх аніме-шоу, представляючи дивовижні послідовності боїв і навіть суперечки про честь та дружбу. Вони набагато більші, ніж просто військові. Вони мають кодекс честі, якого немає, мабуть, ні в кого у світі.

10. Samurai 7 (7 Самураїв)

Це аніме, як можна здогадатися, створено за мотивами фільму Seven Samurai. Дія відбувається у футуристичному світі, який щойно пережив війну, що поставила його на межу вимирання. Села та міста розриваються на частини бандитами, які колись були самураями. Однак вони тепер з’єдналися з машинами.

9. Brave 10 (Хоробра десятка)

Brave 10

Хоробра десятка – це історія про двох воїнів, які володіють надздібностями, сильними суперниками та відмінними друзями, яких вони зустрічають у своїх пригодах. У картині є тема балансу між хорошим і поганим, тому що ніхто не є тільки одним або іншим. Тут добре поєднуються веселощі, екшн та життєві теми.

8. Saraiya Goyou (Будинок п’яти листя)

Saraiya Goyou

Це аніме заслуговує на те, щоб бути в списку як мінімум через його приголомшливе художнє оформлення. Історія дуже схожа на багато інших: вона розповідає про наївного і хороброго Акіцу, який у результаті дізнається, що бути самураєм – щось набагато більше, ніж просто тримати меч і виглядати круто. Тема може здатися заїждженою, але унікально та красиво розказана, тому варто її подивитися.

7. Shigurui: Death Frenzy (Шігуруї: Одержимі смертю)

Shigurui: Death Frenzy

Все почалося в далекому 1629, на турнірі, де студенти боролися один з одним справжніми мечами. Історія розповідає про перший матч, у якому беруть участь Фудзікі Генносуке та Ірако Сейген, і про те, що відбувається після цього бою. Опис минулого героїв, їхніх взаємин та причин, що привели їх до поєдинку. Загалом, це історія про пітьму та смерть. Тут багато персонажів часто потрапляють у безнадійні ситуації. Дуже своєрідна картина підходить не кожному за глядача.

6. Sengoku Basara (Епоха смут)

Sengoku Basara

Це аніме примудрилося поєднати суперздатності та самурайське фехтування в одному елегантному стилі. Відрізняється оригінальним поєднанням сучасного та старомодного – що робить його таким дуже якісним. Картина описує постійні битви та боротьбу героїв із суперниками. Вони хочуть знищити якогось «Короля демонів» та повернути землю, що належить їм.

5. Basilisk: Kouga Ninpou Chou (Василіск. Манускрипт ніндзя кого)

Basilisk: Kouga Ninpou Chou

Картина ідеально підходить для шанувальників Ромео та Джульєтти. Це чудова історія кохання, розказана з погляду принца та принцеси з конкуруючих сімей, які закохуються одна в одну. Суперні сім’ї – з кланів ніндзя, які постійно ворогують. Хоча вони й обговорюють перемир’я протягом усього аніме, насправді влаштовують таємні битви, що відбуваються між двома родинами. Найкраще аніме про самураїв та ніндзя, яке схоже на Ромео та Джульєтту

4. Mushibugyou (Винищувачі комах)

Mushibugyou

В альтернативній Японії Муші є гігантськими комахами, які нападають на людей та руйнують країну. Щоб їм протистояти, збирають війни і посилають боротися з ними. Це історія одного з них – самурая Цукішіма Джинбея. Будучи членом Міського патруля, він посідає місце свого батька, який більше не може боротися.

3. Afro Samurai (Афро самурай)

Afro Samurai

Події картини розгортаються у майбутньому Японії. За легендою той, хто володіє «Пов’язкою номер 1», має богоподібні сили. Той, хто має «Пов’язка номер 2», може кинути виклик власнику першої, але будь-хто може кинути виклик власнику другої. Афросамурай постійно бореться у битвах. Протягом усієї історії він йде проти своїх суперників, намагаючись перемогти зло і стати кращим самураєм у світі.

2. Gintama (Гінтама)

Gintama

Гінтама-це аніме, дія якого відбувається у феодальну епоху Японії. У цей час Японія була захоплена прибульцями, і самураї втратили свою владу. Головний герой, Джинтокі, змушений через це часто міняти місце роботи. У картині є кілька дивовижних тем, пов’язаних з урядом, повстаннями, владою, дружбою та любов’ю. Це якісна і цікава увага.

1. Samurai X: Rurouni Kenshin (Бродяга Кенсін)

Samurai X: Rurouni Kenshin

Це аніме по праву посідає перше місце у списку. Воно є найуспішнішим і найзнаменитішим самурайським аніме у світі. Історія оповідає про Кеншино Хімуро, колишнього вбивцю, який намагається знайти свій шлях у житті. Він – мандрівний фехтувальник, який намагається захистити людей у ​​Японії замість того, щоб повернутися до свого колишнього життя. Бачачи, що світ кровожерливий і у ньому процвітає насильство, хоче це виправити. Тут простежується тема особистого умиротворення та прощення.

Рекомендуємо подивитися:

Вибір популярних аніме для самураїв. У ній зібрані одні з найбільш захоплюючих самурайських мультисеріалів, на думку великої кількості глядачів. Якщо вам подобається фантастика змішана з минулим, тоді цей список саме для вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *