10 ідей для тренування дитячого розуму

Величезна кількість розвиваючих ігор в наш час майже замінили традиційні хобі і «банальні» заняття. А адже не дарма люди багато століть вважали всі ці традиційні захоплення і способи пізнання світу – кращі тренери для розуму.

Пропонуємо згадати, які саме заняття традиційно вважаються найбільш підходящими для розвитку інтелекту дитини.

Грайте в настільні ігри. Шахи, шашки, важкі головоломки, пазли, коридори та інше – все це загартування для розуму!

Учітесь. Учітся, значить не тільки здобувати освіту, але і витягувати знання з усього і все, в свою чергу, перетворювати на знання. Тобто: науково-популярні передачі замість реаліті-шоу і дитячі енциклопедії замість журналів.

Будьте першовідкривачами. Учувствуют в майстер-класах та відвідуйте гуртки, знайомитеся з цікавими людьми, що не заперечуйте нічого нового і робіть власні висновки про все.

Робіть щось нове. Вивчайте мови, ремесла, гру на музичних інструментах і танці. Задійте не тільки свій мозок, але і своє тіло.

Випробовуйте себе. Когнітивні резерви мозкуте, що працює, коли ми перевіряємо свої теоретичні знання на практиці. Ризикуйте, учувствуют, нехай ваші знання не будуть пасивними.

Подорожуйте. Найголовніший досвід ми отримуємо бачачи, відчуваючи, пробуючи щось самі. Подорожі відкривають перед будь-якою людиною неймовірні можливості і стимулюють його здібності.

Оригінальничають. Мислити стандартно – це останнє, що вам потрібно. Виходьте за рамки звичайних рішень, знаходьте способи і застосовуйте їх. Навіть якщо вони здаються дивними на перший погляд.

Тренуйте мозок. Проходьте тести, учувствуют в опитуваннях, розгадуйте головоломки. Людина набагато краще запам’ятовує не те, що багато разів повторює, а то, що багато разів намагається згадати.

Будьте соціально активні. Книги і люди – головні джерела інформації на планеті. Користуйтеся ними правильно, з повагою і вдячністю. Зустрічайтеся з цікавими людьми, слухайте їх і дізнавайтеся їх досвід.

Займайтеся фізкультурою. Фізичні вправи стимулюють ріст нейронів в головному мозку. Також хороша фізична форма просто необхідна вам, щоб могти виконувати всі попередні пункти і отримувати від них максимум користі і задоволення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *