10 фактів про їжу, які Вам навряд чи сподобаються

Якщо Ви вважаєте себе справжнім гурманом або просто любите смачні страви різних народів світу, то перелічені нижче факти про їжу можуть стати для Вас справжнім відкриттям.

1. У Японії для приготування суші найчастіше використовують рибу під назвою сінеперий тунець. Однак ця рибка здатна викликати не тільки задоволення, але і привести до серцевих нападів або іншим хворобам серцевого м’яза. А все тому, що її м’ясо містить дуже небезпечне з’єднання – меркурій, вживання якого у великій кількості збільшує ризик серцевих недуг в рази.

2. Щоб спробувати всі виведені на сьогодні сорти яблук (7500 сортів), Ви витратите 20 років свого життя. Це звичайно за умови одне яблуко – один день.

3. А чи знаєте Ви, що курцям краще утриматися від прийому вітамінів бета-каротин? Справа в тому, що тютюновий дим реагує на даний корисний вітамін і перетворює його в канцероген.

4. Проведені нещодавно наукові дослідження показали, що більше 90% всіх фруктів містить велику кількість пестицидів, навіть після теплової обробки. У першу чергу це відноситься до персиків і яблукам.

Якщо ваша дитина приймає шкідливу їжу, потрібно її відмовляти від цього чи не потрібно? Дізнайтесь чи потрібно захищати дітей від шкідливої їжі?

5. Звичайний банан може залучити комарів, тому радимо Вам не їсти багато цих фруктів перед походом на річку чи в ліс.

6. У наш час курка стала містити приблизно в 200 разів більше жиру і на 30% менше протеїнів, ніж 40 років тому. Відбулися такі зміни через використання на птахофермах ненатуральних кормів.

7. В якості внутрішнього покриття консервної банки і деяких пластикових пляшок застосовують смолу, яка містить бісфенол А. Даний елемент може викликати проблеми з репродуктивними функціями людини, аж до безпліддя.

8. Якщо Ви помітили на упаковці дієтичного продукту вказівка, що там міститься мало жиру – можливо, Вас хочуть обдурити. Адже це не означає, що продукт низькокалорійний, а натуральні жири завжди можна замінити шкідливою хімією, повністю імітує смакові якості їжі.

9. Ви напевно помічали, що майже всі дитячі солодощі мають яскравий колір. Саме такі насичені кольори ласощів часто включають в себе речовини, які викликають гіперактивність і перевозбудімость наших чад, причому повністю відмовитися від них практично не можливо.

10. Щоб звести нанівець всі набрані калорії після відвідування бістро і вживання фаст-фуду, потрібно займатися бігом 8 годин, тому дієтологи рекомендують відвідувати подібні заклади не частіше 1 разу на місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *