10 способів зробити життя краще

1. Робота-хобі.

Найбільше обтяжує наше життя постійне примус себе – рано вставати, спрямовуватися на нецікаву роботу, докладати зусиль, щоб займатися нецікавими речами. Робота, яка не приносить задоволення – не дозволить вам вирости. Залиште її і знайдіть справу, якою вам дійсно цікаво займатися. Нехай спочатку ви будете отримувати менше, але з часом ви переростете свій колишній рівень багаторазово.

2. Сміх.

Недарма кажуть, що сміхнайкращі ліки. Щирий сміх допомагає боротися зі стресом і долати складні життєві етапи, він стимулює ентузіазм, примирює з собою і оточуючими, не впускає в вашу душу чорних думок. На жаль, ми дуже зайняті, щоб просто посміятися, і надто серйозні, щоб мило посміхнутися. Це лякає… Згадайте, сміялися ви сьогодні? Скільки разів ви посміхнулися людям або собі, чогось приємного?… Якщо ви за сьогодні жодного разу не засміялися, значить, цей день ви не прожили.

3. Телевізор.

Продайте цього вбивцю часу! Сама марна річ в будинку. Зрозуміло, стежити за новинами в світі, цікавитися новинками кінематографа, іншими важливими вас подіями можна, але не варто присвячувати цьому своє життя. Заглядайте в телевізор в разі крайньої необхідності.

 4. Новости.

До речі, про новини. Вони найчастіше і є причиною пригніченості, відчуття безвиході, печалі, оскільки новини у нас зазвичай погані. Вони являють собою зведення лих, насильства, воєн, чвар, негараздів. Не зловживайте ними, те, що вам дійсно варто знати, вам розкажуть і так. Краще присвятіть час хорошій книзі або музиці.

5. Тиша.

Досить важко в наш час залишитися в тиші, особливо жителям мегаполісів. Наш світ кишить всякими звуками. Залишитися в повній тиші практично неможливо. Влаштовуйте собі щодня «час тиші», щоб мати можливість просто помовчати, подумати, привести до ладу думки і почуття. Така своєрідна медитація повинна стати звичкою.

6. Мінімалізм.

Чи не захаращувати свій життєвий простір – негайно позбавляйтеся від усього зайвого. Саме бардак – джерело тривожності, стресу.

7. Технології.

Наші улюблені гаджети можуть бути нашими поневолювачами. Вимкніть телефон та інтернет вечорами і перевіряйте особисту електронну пошту не частіше двох разів на тиждень. Ви будете здивовані, скільки вільного часу з’явиться.

8. Безпосередність.

Звична рутина, яка дає вам помилкове відчуття стабільності і порядку, насправді топить вашу особистість. Час від часу міняйте обстановку, рід діяльності. Зосередьтеся на виконанні власних бажань, а не розпоряджень начальства. Це розкриє ваш творчий потенціал.

9. Сон.

Здавалося б, це просто – лягти і виспатися. На ділі ж ми до нескінченності відтягаємо час відходу до сну: то треба доробити якусь справу, то додивитися цікавий фільм, дочитати книгу. Встановіть собі будильник на певний час, коли ви будете відкладати всі справи і відразу ж лягати спати. Ніколи не порушуйте цей режим, побачите. Наскільки легше буде вставати вранці, і наскільки бадьоріше будете себе почувати.

10. Простота.

Мало хто вірить, що такі прості дії допоможуть поліпшити якість життя. Але це, дійсно так. Просто почніть з малого – поступово вводите все нові і нові правила, що спрощують ваше життя. Ви побачите, як зміниться ваше життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *