Живіть за своїми правилами

Ми живемо в непростий час. Зараз складно щось запланувати на завтра. Нас оточує постійна суєта, стрес і хаос. Система в якій ми живемо, вимагає великої витримки і залізних нервів. Але це не означає що в такий непростий час ми будемо постійно перебувати в стресовому стані і вільний час, який ми можемо приділити нашим сім’ям або кращим друзям буде для нас розкішшю. Головне зрозуміти цей світ, його принципи і правила.

Правила цього світу жорстокі. І більшості з нас ці правила не підходять. І коли ви зрозумієте, що ви граєте за правилами цього світу, на користь цього світу, ви, напевно, відчуваєте себе скривдженим і відчуваєте злість, бо все налаштовано так, що б користь від усього, що ви робите, отримували ті, хто придумує ці ж правила, хоча самі вони не є гравцями за цими правилами.

Люди по всьому світу страждають від ідей і правил егоїстичних людей, які використовують нас заради досягнення своїх егоїстичних цілей. І ми нічого не можемо з ними вдіяти. Тому що так влаштований цей світ.

Але чи варто задуматися про те, що б придумати свої правила, які будуть служити нам на користь, які будуть вести нас до наших цілей і нашої мрії.

Для цього варто чітко визначити, чого ви хочете в цьому житті. І, що б рухатися вперед, почати все з чистого аркуша, нам потрібні свої правила. Правила, які змусять оточуючих людей більше поважати вас, які зроблять з вас більш впевненого в собі людини, які будуть показувати, що у вас є сила волі, завдяки якій ви можете протистояти загальноприйнятим правилам цього світу.

Це не означає проявляти агресію. Це означає стати більш стриманим, проявляти позитивний світло. А ми якраз навпаки, проявляємо негатив. І так, своїм прикладом ми можемо робити атмосферу цього світу краще. Фундаментом служить самодисципліна. Саме з неї починається формування вашої іншої особистості, яка обов’язково прийде до успіху.

Ви повинні жити за своїми правилами, що значить робити те, що ви любите, відчувати радість від кожного прожитого дня, приносити більше тепла своїм близьким і просто бути завидним прикладом для наслідування. Адже це наше життя і ми повинні жити так, як нам хотілося б, а не так як вимагають правила цього світу…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *