Збіги не випадкові: приклади з життя

Відома письменниця Вікторія Токарєва не вірить у збіги. «Випадковості – це мова Бога», – написала вона в одному зі своїх творів. Наскільки вони бувають несподіваними і часом нереальними, дізнайся з історій наших героїнь.

1. До чого призвело весільну подорож?

“Шість років тому після весілля ми з чоловіком поїхали у весільну подорож до Туреччини. У київському аеропорту помітили молоду сімейну пару, опинилися разом в одному літаку, потім – в автобусі від одного туроператора, де ми і почали своє знайомство. З’ясувалося, що у цій пари теж весільну подорож. Причому у нас співпали не тільки дата і час проведення одруження, але й імена свідків на весіллі.

Спільне подорож потім переросло в міцну дружбу. Але на цьому збіги не закінчилися. І у нас, і у друзів підростають дочки”. Дарина Гриненко, Хмельницький

2. Коли “змінюють” кораблі

“Ця історія сталася ще до розвалу СРСР. Моя мама, яка не була у відпустці років шість, вирішила відправитися в круїз по Середземному морю. Тоді це була стандартна поїздка в групі з тридцяти чоловік за маршрутом Италия- Франція – Туреччина – Греція – Сирія – Єгипет з екскурсійною програмою та розвагами на борту. За тиждень до поїздки всіх відпочиваючих зібрали для інструктажу, який в ті часи проводили співробітники КДБ і керівники-супроводжуючі.

Повернулася мама в засмучених почуттях, практично зі сльозами на очах. Виявилося, що під час інструктажу їм повідомили про зміну маршруту і про те, що Францію та Італію вони не відвідають. Крім цього була змінена дата відплиття і зміна корабля.

Незабаром ми проводили маму в поїздку на «Костянтині Симонове». А «Адмірал Нахімов», на якому вона повинна була їхати спочатку, через кілька днів затонув.
Спасибі за цю щасливу випадковість. Вона зберегла мені маму!” Ніна Козедубова, Київ

3. Перше побачення

“Коли я заходила в інтернет, то мені часто потрапляла на очі стаття про сайти знайомств з назвою” Де ж ти, Герман?”. Я завжди її пропускала, але одного разу вирішила почитати. Довго думала про те варіанті, який пропонували для знайомства, і в той же день вирішила зареєструватися на сайті. Вже на другий день у мене попросив телефон і запропонував зустрітися симпатичний чоловік. на побаченні з’ясувалося, що його звуть Герман. того ж вечора я видалила свою анкету на сайті, а Герман став моїм чоловіком”. Ольга Пальчиковська

4. Дочки-матері

“Моя мама, коли вчилася в Миргородському керамічному технікумі, подружилася зі своєю одногрупницею. Після закінчення навчання маму направили на роботу в Київську область, а подруга поїхала працювати до Житомирської. Деякий час вони листувалися, а потім, як це часто буває, зв’язок обірвався.

Через багато років я поступила в інститут і опинилася в одній групі з донькою маминої подруги, більше того, ми жили в одній кімнаті в гуртожитку. Завдяки цьому дивовижним збігом наші мами знайшли один одного і знову почали спілкуватися”. Леся Іванченко, Тетіїв

5. Неймовірно, але факт

Відомий психолог Карл Юнг, який зібрав безліч історій, пов’язаних між собою, привів в одній зі своїх робіт цікавий випадок. Напередодні війни жінка сфотографувала свого маленького сина, але через військових дій не встигла вчасно забрати плівку. Три роки потому, сфотографувавши дочку, при проявленні вона раптом помітила, що знімки надруковані на використаної плівці. Яке ж було здивування матері, коли з’ясувалося, що фотографії її дочки були зроблені поверх знімків сина. Виявилося, що плівка помилково потрапила в комплект з новою партією, в результаті чого жінка купила свою ж плівку.

Автор: Вероніки Кирилюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *