Юнацькі вугрі і міфи про них

Вугрової хвороба є, мабуть, найбільш поширеним шкірним захворюванням. Разом з тим, навіть ті люди, які б’ються з «прищами» на обличчі протягом тривалого часу, далеко не завжди мають правильне уявлення про свою недугу.

На підставі спілкування з тисячами пацієнтів з акне або вугрової хворобою, вчені двох американських університетів – Нью-Йоркського і Єльського (New York University and Yale University) підготували перелік найбільш поширених помилок про це захворювання.

Міф 1: при вугрової хвороби категорично не можна їсти шоколад

Спровокувати загострення акне може цукор і молочні компоненти шоколаду, але ніяк не какао боби. Внаслідок цього помірне споживання чорного шоколаду з вмістом какао бобів не нижче 70% чи не позначиться на перебігу захворювання. Молочний шоколад та шоколадні батончики дійсно доведеться виключити з раціону.

Міф 2: акне – це проблема тільки пубертатного віку

Хоча навіть медики часто вживають як синоніми терміни «акне» і «юнацька вугрі», це захворювання може проявитися в будь-якому віці. Так, наприклад, нещодавно проведене обстеження 1000 жінок різного віку показало, що в категорії 20-29 років вугрової хвороба в різного ступеня тяжкості була виявлена ​​у 50% учасниць, серед 30-39 літніх жінки акне страждали 35%, а серед представниць вікової категорії 40-49 років «прищі» були виявлені у 26% жінок.

Міф 3: «прищі» швидко зникнуть, якщо регулярно мазати їх зубною пастою

З одного боку, сучасні зубні пасти часто містять всі необхідні речовини для боротьби з прищами: етиловий спирт, перекис водню і навіть антибактеріальний засіб триклозан. З іншого боку, зубна паста призначена не для боротьби з висипом вугрів – в будь-якій аптеці можна знайти десятки препаратів, призначених саме для терапії вугрової висипки. Так що зубною пастою краще все-таки чистити зуби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *