Які види спорту продовжують життя?

З’ясувалося, які види спорту продовжують життя. Спорт завжди вважався найкращим способом продовження життя.

Насправді це не завжди так. Якісь види фізнагрузкі реально омолоджують, а деякі, навпаки, провокують дострокове старіння.

Один з головних негативних чинників, що скорочують життя, – інтенсивність занять. Під час тренувань в організмі накопичуються токсини (відпрацьовані матеріали). Якщо вони в нормі, то поступово виводяться через печінку, нирки, шкіру і дихання. Але якщо тренування слідують одна за одною, токсини отруюють організм – спочатку виникає перенапруження, потім – виснаження. Підсумок: поломки в усіх системах організму – опорно-руховому апараті (переломи, розриви зв’язок, розтягнення), нервової (депресії, неврози) і серцево-судинної (інфаркти та інсульти) системах.

Оптимальна доза фізичної активності для людини старше 30 років – 10 тисяч кроків на день. Але в залік тут йдуть не тільки самі тренування, а також і госпроботи по будинку і на дачі, переміщення по маршруту “дім – магазин – робота”.

Додатково 2-3 рази на тиждень бажані більш інтенсивні тренування (турпохід, басейн, заняття в спортзалі). Все, що понад цього, – вже надмірне навантаження. Якщо після спорту людина відчуває приємну втому, а потім прилив сил – значить, вони йому під силу. Якщо злість і роздратування – не по зубах.

Дуже корисні командні види спорту хокей, футбол. Вони дарують відчуття плеча одного, покращують настрій і координацію. Безперечний лідер омолоджуючих занять – танці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *