Яке майбутнє електромобілів?

Перетворення системи електроенергії дозволить споживачам продавати електроенергію. Це стане можливим з впровадженням технології “розумних” мереж. Її головний елемент – електромобіль, акумулятор якого можна використовувати в різних цілях. Наприклад, як накопичувач буфера електромереж, які згладжують перебої електрики. Енергія надходить по високовольтних лініях. Якщо споживана потужність буде менше ніж одержувана, то електромобіль зможе накопичувати достатню кількість електроенергії для покриття всіх потреб домашнього господарства. Транспортний засіб може використовуватися не тільки як буферний накопичувач, але і як регулятор пікових навантажень. Зацікавленість автовласників повинна мотивувати виробників. А якщо вам потрібно викуп авто в Києві відгуки вам допоможуть визначитися, в яку компанію краще всього звернутися.

Для узгодження підживлення з споживачем служить технологія Smart Grid. Вона являє собою мережу електропостачання, доповнену IT-функціями. Наочне уявлення того, як функціонують міні-електростанції, демонструють енергоефективні будинки, які вже сьогодні активно будуються в Європі. Головним елементом такої системи є електромобіль, який здатний забезпечити енергією будинок з 4 мешканцями.

При побудові електромережі, можна заздалегідь запрограмувати автомобіль так, що витрата його електроенергії на господарські цілі не перевищуватиме 40% заряду акумулятора. Тобто в будь-який момент можна буде використовувати автомобіль як засіб для пересування. Але це тільки перший крок на шляху до досконалості. Вже сьогодні деякі електромобілі можу самостійно аналізувати графік пересувань свого власника і пристосовуватися до нього. Дані також можна буде завантажувати через особистий календар і редагувати їх через додаток на смартфоні. В цьому випадку, контролер акумулятора спланує заряду пристрою таким чином, щоб енергії вистачило на пересування по місту. Сучасний електромобіль з максимальною дальність 150 км за день долає 50 км. Дві третини заряду залишаються незачепленими. Тому застосування технології Smart Grid має місце.

Щоб підвищити ємність електроакумуляторів, вчені лондонського інституту Imperial College запропонували перетворити елементи кузова в електроакумуляторів. Нова технологія по створенню мінікапов для коротких поїздок заснована на супер конденсаторах. Матеріалом для таких автомобілів служитиме карбонат з полімерним гелем, покритий скловолокном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *