Як зрозуміти, що чоловік не зацікавлений Вами?

Ви втомилися постійно проявляти ініціативу і не отримувати нічого натомість? Постійно питаєте себе, що ви робите не так? А адже відповідь може лежати на поверхні: він просто вас не любить. Як би це жорстоко і смутно не звучало.

Так, як же зрозуміти, що чоловік не має наміру будувати з вами серйозні стосунки, щоб не витрачати свій дорогоцінний час даремно?

Він ніколи не тримає вас за руку на людях

Ви цілуєтеся тільки в затишних місцях і ніколи не тримайтеся за руки. Він не хоче, щоб люди знали, що ви зустрічаєтеся, а в компанії своїх друзів і знайомих він представляє вас виключно як друга.

Він звільняється тільки пізно ввечері або вночі

Навіть якщо у людини насичений робочий графік, він ніколи не буде відкладати побачення зі своєю другою половинкою на потім. Якщо він вам дзвонить і запрошує зустрітися тільки ночами, то це всього лише означає, що ви стали його запасним варіантом, коли всі інші плани провалилися і все йому відмовили.

Якщо вас турбує питання «чи у дівчини є бажання зі мною знайомитись?» Ми вам розкажем як правильно визначити чи є у дівчини бажання познайомилася з хлопцем?

Він каже, що серйозні стосунки – це не його коник

Якщо чоловік стверджує, що він не зацікавлений в серйозних відносинах і що з вами він просто добре проводить вільний час, то це означає, що так і є. Не намагайтеся шукати в його словах прихований сенс і навіть не сподівайтеся, що він передумає. Або він не зацікавлений конкретно в вас, або він дійсно закоренілий холостяк. Біжіть від цього чоловіка як можна швидше.

Він ніколи не домовляється з вами про зустрічі заздалегідь

Ви попросили його скласти вам компанію на вечірці, яка відбудеться через тиждень, а він не може дати вам чіткої відповіді? Все просто. Він не хоче зв’язувати себе обіцянками, адже ви для нього далеко не пріоритет. Він хоче відчувати себе вільним.

Якщо, ви не знаєте в чому суть чоловіка або батька, ми вам покажемо короткометражний ролик, який змінне враження про них.

Він не знайомить вас зі своїми близькими друзями та сім’єю

Якщо чоловік робить все можливе, щоб його родичі не дізналися про ваше існування, або нічого не розповідає про своїх батьків, то будьте впевнені, він точно не вважає вас «тією єдиною». Адже зазвичай закоханий чоловік пишається своєю жінкою і хоче, щоб всі дізналися, якою вона прекрасна людина.

Він цілеспрямовано приховує від вас особисту переписку

Кожна людина має право на недоторканність приватного життя. Але якщо чоловік, з яким ви зустрічаєтеся, відразу ж закриває ноутбук, як тільки ви заходите в кімнату, або забирає з собою мобільний телефон, коли йде у ванну, то вам є про що задуматися.

Він ніколи не запрошує вас до себе

Ви ніколи не були у нього вдома? Це ще один тривожний дзвіночок. Таким чином зазвичай чоловіки намагаються тримати жінок на безпечній відстані, підкреслюючи свою незалежність. Якщо ж він таки запрошує вас до себе додому, але категорично проти того, щоб ви залишали у нього свої речі, то це теж не до добра.

Він постійно розповідає одні й ті ж історії і забуває про важливі для вас речах

Багато чоловіків забудькуваті, а чоловіки, які не зацікавлені у відносинах, неймовірно сильно забудькуваті. Ваш бойфренд забув привітати вас з днем народження? Все дуже просто: він навряд чи вважає вас своєю дівчиною.

Він не передзвонює і не відповідає вам протягом 24 годин

Ви завжди пишіть і дзвоніть йому першої, а він навіть не спромагається відповісти на дзвінок або написати смс у відповідь? Це ж очевидно – він вас не цінує. Адже по-справжньому закоханий чоловік не чекатиме вашого дзвінка, а завжди подзвонить перший, щоб запросити вас на побачення або почути вас голос.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *