Як зрозуміті что ваш син геніальний

Діти, все без винятку, з самого народження є геніями. Батькам слід враховувати, що геніальність може по-різному проявлятися, тому не завжди вдається її розпізнати і прийняти. Особливо важко доводиться в тих сім’ях, в яких таланти батьків і дітей сильно відрізняються. Більш того, іноді самі дорослі не настільки геніальні, щоб розпізнати дар дитини і створити необхідні умови для його розвитку. Успіх дитини багато в чому зумовлює здатність батьків під час розглянути, в чому саме полягає геніальність їх малюка.

Геніальність може бути практичної, коли у дитини чудово виходить працювати руками. Йому краще вчитися на практиці щось робити і майструвати, отримуючи досвід, беручи участь в конкретних справах. Науково-академічний талант спостерігається у тих, хто добре вчиться в школі, прекрасно освоюючи не тільки загальноосвітню програму навчання, а й кілька факультативів та іноземних мов. Такі школярі люблять вчитися заради отримання нових знань, і більше говорять, ніж роблять.

Дитина, який не дуже добре вчиться, але зате чудово орієнтується в побуті, володіє життєвої-побутової геніальністю. Отримані знання він воліє відразу ж застосовувати на практиці, не розуміючи, навіщо щось вчити, якщо потім не можна це використовувати. Спортивна геніальність дає дитині можливість успішно себе реалізовувати в багатьох видах спорту, а майбутньому навіть завоювати медаль на Олімпійських іграх. Така дитина на уроках фізкультури в школі завжди перший і найсильніший, у нього прекрасно розвинена мускулатура.

Задатки творчої геніальності у дитини проявляються в прагненні щось створювати, фантазувати і винаходити. Знання їм легко отримувати в процесі творення, а шаблонний підхід до навчання в школі їм здається дуже нудним. Художньо-артистична геніальність дозволяє дитині успішно реалізовуватися в різних видах мистецтва. Він бажає освоювати різні мистецтва, розвиваючись і навчаючись в процесі творчості.

Зустрічаються навіть діти, які володіють емоційною геніальністю, вони не завжди все розуміють, але готові завжди поспівчувати і приять. Діти дійсно більше відчувають, ніж говорять про це. Їм найкраще навчатися за допомогою почуттів і емоцій, переживаючи і співпереживаючи людям. Деякі фахівці заявляють, що такі діти мають шостим відчуттям.

Головне, що слід розуміти батькам, так це те, що всі діти різні, кожен з них володіє якою-небудь геніальністю. Цілком ймовірно, що малюк може вирости і стати хорошим умільцем, академіком, спортсменом, скульптором, художником або просто хорошим чуйним і уважним людиною, яка знайде свій життєвий шлях.

Необхідно якомога раніше розібратися, який геніальністю володіє дитина, і розвивати її. Складністю в з’ясуванні дарунка малюка може стати те, що батьки і діти володіють різними талантами. Наприклад, батько-академік ніколи не зрозуміє дитини-спортсмена. Психологи попереджають, що переробляти і підлаштовувати під себе дитини не має права жоден папа або мама.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *