Як зробити відносини по-справжньому щасливими?

Коли чоловік і жінка вирішують одружитися, вони беруть на себе відповідальність за те, наскільки в їх поведінці буде чуйності й поваги один до одного. Нерозумно сподіватися на те, що все буде добре само собою. Щаслива сім’я не створюється в один момент. Це величезна праця, причому щоденний і без вихідних. Обидва партнери повинні усвідомлювати: ніхто і ніщо не зробить відносини міцними і гармонійними, крім них самих. Головне, хотіти цього і діяти, незважаючи ні на які перешкоди.

У більшості випадків ми будуємо свої відносини з партнерами виходячи з того, якими були ці самі відносини у наших батьків. Найчастіше такі приклади далекі від ідеальних. Але це не означає, що потрібно пустити все на самоплив. Існують прості способи, так сказати, секрети, які допоможуть вивести шлюб на досить високий рівень.

По-перше, необхідно звернути увагу на те, як між подружжям відбувається спілкування, як часто і чи є воно взагалі. Багато сімей знаходяться під загрозою розпаду саме з причини браку спілкування. Вірніше, воно є, просто зводиться до банальних розмов на побутові теми, про те, як живуть сусіди (знайомі, родичі), який поганий начальник і т. д. Мало того, під час спілкування з партнером ми можемо займатися абсолютно іншими справами – дивитися телевізор, говорити по телефону з подругою, перегортати журнал. Не дивно, що відносини з часом стають чимось буденним і сірим. А з часом і зовсім згасають. Будь-якій людині буде неприємно, якщо його співрозмовник постійно на щось відволікається.

Звідси випливає: коли спілкуєтеся – зосередьтеся максимально на партнері. Вас нічого не повинно хвилювати в даний момент. Тільки ви і він. Говоріть про свої мрії, про те, чого хочете досягти; проговорюйте найменші деталі, не бійтеся здатися занадто відвертим. Пориньте в спілкування з головою. Як би ви не були завантажені справами, обов’язково виділяйте час для своєї коханої половинки. Так чинять партнери в щасливих сім’ях. І це досвід, гідний наслідуванню.

По-друге, щоб підтримувати стосунки в гармонії, намагайтеся частіше торкатися один до одного. Мова не йде про тих сім’ях, де подібна дія може навпаки викликати агресію з боку одного з подружжя. Чим більше ви будете обніматися, тим легше вирішуватимуться будь-які, навіть найскладніші, проблеми. Та й життя в цілому стане набагато яскравіше і більш насиченою. Обіймаючи свого партнера, ми тим самим даємо йому зрозуміти, наскільки він для нас важливий і цінний. Можна навіть нічого не говорити при цьому. Якщо ви щирі, ваш партнер обов’язково це відчує.

І по-третє, знайдіть для себе і кохану людину загальну справу. Це може бути що завгодно: відвідування спортивної секції, тренінги, покупка заміського будинку і його облаштування. Можливостей – безмежна кількість. Ви навчитеся краще розуміти один одного, надавати підтримку, та й в цілому, ваше спілкування наповниться новими фарбами.

Бути щасливими в сімейному житті – абсолютно реально. Дотримуйтесь цих нехитрих порад, і ваші стосунки, безсумнівно, перетворяться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *