Як зізнаватися в коханні без слів щодня?

Нам завжди приємно чути компліменти і визнання. Але вчинки – ось те, що здатне зворушити до глибини душі. Щирі і глибокі почуття дозволяють визнаватися в любові, не вимовляючи три слова: Я тебе люблю…

Якщо вам інтересно, чи ваш партнер у вас заінтересований, ми рекомендуємо щоб ви в цьому перевірились прочитавши статтю – 7 ознак, що любові не буде.

Як зізнаватися в коханні без слів?

1. Прощайте дрібниці. Він розбив чашку з ведмедиком Тедді? Можливо, у нього і справді ростуть руки з не зовсім звичних місць. Але крик тільки погіршить ситуацію. Можете грайливо пожалітись, попросивши партнера бути акуратніше.

2. Робіть замість партнера те, що не подобається йому. Наприклад, винесіть сміття, зателефонуйте сантехніку.

3. Фліртуйте з партнером. Показувати чоловікові/дружині свій інтерес необхідно і після десятиліть спільного життя. Це дає приємні поштовхи до самовдосконалення і заряджає відносини зсередини.

4. Проявляйте терпіння. Якщо партнер висловлює вам своє невдоволення, не сперечайтеся і не перекрикуйте. Вмійте слухати. І для різноманітності, коли він хропе, спробуйте потерпіти і не штовхати його ліктем під бік. Як знати, можливо, ви хропете ще сильніше, просто не чуєте себе уві сні!

5. Не міряйтесь виконаними обов’язками в побуті. “Ти не помив тарілку!”. “Сьогодні ж була твоя черга поливати квіти!”. Взаємодопомога – ось вихід із ситуації. І див. пункт 2.

6. Зустрічаючись після роботи, обіймайте та цілуйте один одного. Відчуття того, що ви підтримка, опора та єдине ціле – вкрай важливо.

7. Наддавайте більше значення вашим відносинам. Ви домовилися йти в кіно з коханою, а подруга кличе на дівич-вечір з шампанським і тірамісу? Вибирайте похід в кіно з партнером. А після сеансу зайдіть в кафе, замовивши вище перераховані позиції меню.

8. Думайте і піклуйтеся одне про одного. Залиште шматочок торта, менше часу витрачати на ранковий душ, щоб і він встиг, додайте музику, яка йому подобається, в плеєр в автомобілі.

9. Дякуйте один одного. Все, що ви робите один для одного і для вашої родини в цілому, не слід сприймати як даність. Не забувайте говорити один одному “Спасибі!”. Насправді, це ще одна приємна і важлива дрібниця, яка демонструє трепетне ставлення один до одного.

10. Залишайте один для одного особистий простір. Нехай кожен має можливість побути наодинці з собою. У цей час можна зайнятися тим, що вам подобається: погуляти по парку, пограти в баскетбол або почитати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *