Як завжди залишатися в тонусі?

Як підняти настрій? Як залишатися молодою, красивою і цікавою? Одна з наших читачок поділилася своєю історією, в кожному рядку якої море позитиву!

У березневому номері журналу “Единственная” (№ 3, 2013 ) я прочитала статтю «Які наші роки» і відразу ж згадала свою маму та її сестру Наталю. Їм обом вже давно не п’ятдесят, але ніхто не дає їм їх паспортного віку. Чому паспортного? Та тому, що в душі вони і далі юні, веселі двадцятирічні дівчата.

У них обох відмінне почуття гумору і завжди гарний настрій, що звичайно ж, позначається на зовнішності. Кожен день я розмовляю з мамою по телефону тому що знаю: краще її мене ніхто не зрозуміє, з нею можна вдосталь посміятися і попліткувати як з подружкою. Адже у неї немає закостенілих життєвих штампів і того вчительського тону, який здавалося б мав бути у жінки, у якої вже підростає троє онуків.

А тітка Наталя досі активно займається спортом, взимку знаходить час для лиж, а влітку для рафтингу. Вона обожнює туристичні екскурсії, і кожен сезон ми слухаємо її нові враження про поїздки. Коли мама з тіткою збираються разом, в будинку завжди стає весело, по-домашньому затишно і радісно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *