15 найдивніших професій з усього світу

Багато людей отримують величезні гроші за те, що роблять неймовірно дивні речі. У цьому списку ви знайдете 15 найбільш незвичайних професій у світі, починаючи від дизайнерів костюмів для слонів і закінчуючи професійними чистильниками вух.

Продавець ударів електрошокером (Мексика)

У Мексиці деякі чоловіки носять із собою “caja toques” – невеликі дерев’яні скрині з батарейним харчуванням, які вивільняють електричні заряди – і пропонують перехожим за 2-4 долара отримати удар струмом. Даний вид послуг користується широким попитом серед відвідувачів барів і нічних клубів. Одних електрошокер протвережує, інші ж стверджують, що після нього п’яніють ще більше.

Осія – заштовхувач пасажирів у вагон метро (Японія)

Постійно незадоволені тим, що громадський транспорт вранці переповнений людьми? Скажіть «спасибі», що ви живете не в Японії, де існує така професія, як “Осія” – це працівник, чиє завдання полягає в тому, щоб під час годину-піку в буквальному сенсі заштовхнути в вагон метро якомога більше пасажирів.

Професійна обнімальщіца (Японія)

Японія – це країна, яка ніколи не перестає дивувати. Тут є маса незвичайних громадських закладів, серед яких варто відзначити кафе, де приблизно за долар на годину ви можете подрімати або просто полежати в обіймах самої що ні на є справжньою дівчини. Дана тенденція починає завойовувати популярність і в США. У 2012 році в місті Рочестер (штат Нью-Йорк) відкрився заклад під назвою «Snuggery» (з англійської можна перекласти як «затишне місце для міцних обіймів»), де всього за 50 доларів ви зможете насолодитися 45-хвилинним перебуванням «під крильцем» професійної обнімальщіци.

Збудник панд (Китай)

Як відомо, бамбукові ведмеді не здатні давати потомство в неволі, тому зоологам доводиться йти на різні хитрощі, щоб змусити тварин розмножуватися, наприклад, показувати їм «панда-порно» або давати таблетки «Віагра». Людину, яка займається всім цим, в Китаї неофіційно називають збудником панд.

Професійний плакальники (Африка, Китай і Близький Схід)

Про цю практиці вперше згадується в статті в газеті «New York Times» від 1877. Професія плакальника є досить популярною в сучасному світі. Чоловіки і жінки, які займаються цим, по суті, отримують гроші за те, що ллють сльози і голосять; мета – створити атмосферу скорботи і печалі. У Великобританії є навіть спеціальний сайт, на якому можна замовити послуги професійного плакальника. Їх вартість становить 45 доларів за 2 години, плюс непередбачені витрати.

Охоронець автомобілів (Коста-Ріка, Бразилія)

Охоронці автомобілів займаються тим, що доглядають за вашим транспортним засобом, поки ви займаєтеся своїми справами. Вартість їхніх послуг коливається в межах від 1 до 10 доларів.

Велосипедний «риболов» (Амстердам)

Амстердам – ​​місто, де більше велосипедів, ніж жителів, тому не дивно, що багато хто з вищезгаданих двоколісних транспортних засобів з яких-небудь причин опиняються в одному з 165 міських каналів. В управлінні охорони водних ресурсів Waternet в штаті є спеціальні працівники, які щорічно виловлюють з каналів Амстердама до 15,000 велосипедів.

Прикривач автомобільних номерів (Тегеран, Іран)

Оскільки місцева влада ввела обмеження на кількість автомобілів на дорогах (власники машин з номерними знаками, що закінчуються на парні і непарні числа, змушені їздити по різних днях), водіям доводиться наймати людей, які слідують за транспортним засобом або стають позаду нього таким чином, щоб номер не потрапив в об’єктив вуличних камер.

Визначник статі курчат (великі комерційні інкубатори)

Цим добре навченим професіоналам платять, власне, за те, щоб вони визначали стать новонароджених курчат. Роблять вони це, як правило, шляхом огляду розкритою клоаки – вже точно видовище не з приємних.

Страусина няня (Південна Африка)

В обов’язки страусиної няні входить наглядати за пташенятами і стежити за тим, щоб вони не билися між собою.

Контролерша на платній автостоянці в золотистому бікіні (Голд-Кост, Австралія)

Такі сексуальні робітниці в купальниках золотистого кольору на платних автостоянках міста з’явилися ще в 1965 році. Тоді вони повинні були стежити за тим, щоб водії не перевищували допустимий час знаходження на парковці після оплати. Сьогодні ж, з появою електричних лічильників, вони, в основному, дають певні вказівки і позують для фотографій.

Консультант з гендерної рівності (Швеція)

«Що входить в обов’язки консультанта з гендерної рівності, – Запитаєте ви. Носити бікіні золотистого кольору і… жарт. Насправді вони стежать за тим, щоб у країні не порушувалися стереотипні гендерні норми.

Хранитель Кубка Стенлі (Канада і Сполучені Штати Америки)

Даний трофей вручають переможцю фіналу Кубка Стенлі (Національна хокейна ліга), і протягом літа він переходить від одного члена команди-тріумфатора до іншого, які мають право протягом 24 годин використовувати його на власний розсуд. Кубок Стенлі завжди і скрізь повинен супроводжувати охоронець. Навіть у басейні.

Професійний чистильник вух (Індія)

Професійне чищення вух – це мистецтво, хоча і вмираюче; кажуть, що в Індії воно передається з покоління в покоління. Люди, які займаються цим, як правило, працюють на вулицях. Вони очищають вуха людини від «сторонніх тіл, сірки й пилу» голкою, на яку намотана вата, і пінцетом.

Дизайнер костюмів для слонів (Індія, Шрі-Ланка, Китай, Південна Корея)

У таких країнах, як Індія, Китай і Південна Корея, є люди, які займаються пошиттям хитромудрих і барвистих костюмів для слонів. У цих нарядах жовтня потім виступають на релігійних фестивалях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *